Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Personal fabric - agentura práce, a.s.Pracovníci pro manuální a dělnické pozice jsou žádaní

Manuální práce vás baví a chcete se v této oblasti uplatnit? Manuální a dělnické pozice jsou hodně obsazovanými a z pozice zaměstnavatele žádanými. Kvalifikované i nekvalifikované profese pro muže i ženy od operátorů až po zámečníky a obráběče, dokáže obsadit personální agentura zaměřena právě na dělnické pozice Personal fabric – agentura práce, a.s.

Uplatnění na dělnické pozici, Personal fabric - agentura práce, a.s.

Najděte si práci, která vás bude bavit a naplňovat

Větší část uchazečů má zájem o dělnické a manuální pozice. A nejen lidé vyučení a s pracovními zkušenostmi, ale i lidé ze zcela jiných oborů a bez praxe. A právě v této oblasti je odborníkem personální agentura Personal fabric. Jejich posláním je zaměstnat každého kdo má zájem o práci pro dělníky a operátory výroby. Půjdete domů s čistou hlavou a ještě vás to bude bavit.

Buďte v práci spokojeni


Pomoc s prací, ubytováním i s vyřešením nouzové situace

Cílem personální agentury Personal fabric je nejen najít práci uchazečům, kteří mají zájem o dělnické a manuální pozice, ale také zajistit ubytování kdekoliv v ČR a vyřešit tak i různé nouzové situace, se kterými se uchazeči potýkají nebo poskytnout práci a bydlení lidem bez domova. Žádné dlouhé čekání, ale možnost nástupu druhý den, možnost výběru zálohy a využití výhod jako proplácení cestovních nákladů a denních diet.

Zaměstnejte se rychle a trvale


Různorodé pracovní pozice a start do nového života

Zůstat bez práce je velice frustrující a ten kdo chce pracovat, o toho se agentura náležitě postará. Díky pestrému výběru pozic se budete moci odrazit od dna a začít zase žít plnohodnotný život. Vše bez poplatků předem.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.personalfabric.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Agentura práce Personal fabric pomáhá zaměstnancům i zaměstnavatelům

Agentura práce Personal fabric pomáhá zaměstnancům i zaměstnavatelům

Jako jedna z nejvýznamnějších agentur práce v České republice zprostředkovává společnost Personal fabric práci dělníkům a řemeslníkům a zároveň pomáhá najít firmám a společnostem pracovníky, kteří nejlépe vyhovují jejich požadavkům. Agentura práce Personal fabric se specializuje především na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců zejména dělnických profesí strojírenských oborů. Hledejte práci či zaměstnance efektivně. Personal fabric vám s tím pomůže. Za zprostředkování práce nic neplatíte!

Vydáno 25.05.2014Vydáno 17.05.2017
270 Zhlédnutí
Topováno 21.11.2019