Hledáte hotelové ložní prádlo té nejvyšší kvality? Nejlépe české značky, abyste měli jistotu v použitých materiálech a také samotné výrobě?

Jejich sídlo se nachází v Dětenicích, což je okres Jičín. Disponují širokým sortimentem různého textilního příslušenství. Jako výrobna se vám však také v mnohých ohledech dokážou přizpůsobit. Nepasuje vám zvolená velikost prostěradla? Pak mohou vyrobit speciálně na míru jiný rozměr.

Ing. Stanislav Jakoubek  - hotelové ložní prádlo

Krásné barvy, které jen tak nezmizí

Toužíte po měkkém a heboučkém ložním prádle? Náš sortiment jsme nyní rozšířili o damaškové ložní soupravy. S těmi se budete cítit jako na obláčku. Velice vhodné a cenově pro každého dostupné zůstává také bavlněné ložní povlečení, které je klasické a vyrábí se v různých krásných barvách. Ty se vám však po prvním vyprání neseperou, ale zůstanou krásně výrazné a zachovají si svou stálost.

Navštivte naše internetové stránky


Od samého začátku do konce

Celý proces výroby těchto produktů není jednoduchý, avšak my k tomu máme potřebné znalosti a také vybavení. Od základní přádelny, kde jsou rotorové příze, přes úplety z velkoprůměrových okrouhlých pletacích strojů až po úpletové výrobky.

Prošívané deky a polštáře


Prostěradla všeho druhu

Froté prostěradlo je příjemné na dotek a hodí se na všechny druhy postelí. Velikosti si můžete přizpůsobit podle vašeho rozměru. Populární také zůstává jersey prostěradlo, které je velice elastické. Ovšem v našem sortimentu se vyskytují i polštáře, vyplněné speciální vláknem pro váš nejsladší spánek. Prošívané deky vás zase zahřejí v zimním období.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jk-plet.cz

Vydáno 23.05.2017
162 Zhlédnutí
Topováno 07.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pravou kvalitu poznáte ráno

Pravou kvalitu poznáte ráno
Od moderního prostěradla očekáváme, že nás bude po celou noc příjemně hýčkat. Kromě toho musí umožňovat snadnou manipulaci při povlékání a také šetřit čas při praní. To vše zajistí jen kvalitní materiály a možnost volby barvy podle vlastního vkusu.

Kvalitní české ložní prádlo od firmy JK-Plet

Kvalitní české ložní prádlo od firmy JK-Plet
Najít ideální povlečení může být skutečný oříšek. Ne však u společnosti JK-Plet v Dětenicích! Nabízíme totiž široký výběr ložního prádla české výroby a vysoké kvality. Příjemný a měkký materiál povlečení vám poskytne dostatek pohodlí pro příjemný spánek.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Stanislav Jakoubek JK - Plet
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Stanislav Jakoubek
www.jk-plet.cz
Adresa

Adresa

125
Dětenice 507 24

jakoubek@jk-plet.cz
+420 493 596 105


Najdete nás také zde:

ARES
captcha