Ing. Stanislav Jakoubek
JK - Plet
Hledáte hotelové ložní prádlo té nejvyšší kvality? Nejlépe české značky, abyste měli jistotu v použitých materiálech a také samotné výrobě?

Jejich sídlo se nachází v Dětenicích, což je okres Jičín. Disponují širokým sortimentem různého textilního příslušenství. Jako výrobna se vám však také v mnohých ohledech dokážou přizpůsobit. Nepasuje vám zvolená velikost prostěradla? Pak mohou vyrobit speciálně na míru jiný rozměr.

Ing. Stanislav Jakoubek  - hotelové ložní prádlo

Krásné barvy, které jen tak nezmizí

Toužíte po měkkém a heboučkém ložním prádle? Náš sortiment jsme nyní rozšířili o damaškové ložní soupravy. S těmi se budete cítit jako na obláčku. Velice vhodné a cenově pro každého dostupné zůstává také bavlněné ložní povlečení, které je klasické a vyrábí se v různých krásných barvách. Ty se vám však po prvním vyprání neseperou, ale zůstanou krásně výrazné a zachovají si svou stálost.

Navštivte naše internetové stránky


Od samého začátku do konce

Celý proces výroby těchto produktů není jednoduchý, avšak my k tomu máme potřebné znalosti a také vybavení. Od základní přádelny, kde jsou rotorové příze, přes úplety z velkoprůměrových okrouhlých pletacích strojů až po úpletové výrobky.

Prošívané deky a polštáře


Prostěradla všeho druhu

Froté prostěradlo je příjemné na dotek a hodí se na všechny druhy postelí. Velikosti si můžete přizpůsobit podle vašeho rozměru. Populární také zůstává jersey prostěradlo, které je velice elastické. Ovšem v našem sortimentu se vyskytují i polštáře, vyplněné speciální vláknem pro váš nejsladší spánek. Prošívané deky vás zase zahřejí v zimním období.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jk-plet.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pravou kvalitu poznáte ráno

Pravou kvalitu poznáte ráno

Od moderního prostěradla očekáváme, že nás bude po celou noc příjemně hýčkat. Kromě toho musí umožňovat snadnou manipulaci při povlékání a také šetřit čas při praní. To vše zajistí jen kvalitní materiály a možnost volby barvy podle vlastního vkusu.

Vydáno 21.05.2018
Kvalitní české ložní prádlo od firmy JK-Plet

Kvalitní české ložní prádlo od firmy JK-Plet

Najít ideální povlečení může být skutečný oříšek. Ne však u společnosti JK-Plet v Dětenicích! Nabízíme totiž široký výběr ložního prádla české výroby a vysoké kvality. Příjemný a měkký materiál povlečení vám poskytne dostatek pohodlí pro příjemný spánek.

Vydáno 17.05.2016Vydáno 23.05.2017
248 Zhlédnutí
Topováno 07.10.2017