Společnost Omega se letos zúčastnila veletrhu subdodávek v Lipsku

Účast českých společností na známých veletrzích je velký úspěch a posun české výroby do povědomí i zahraničních zákazníků. V kovozpracujícím průmyslu to platí obzvlášť, protože i naše výroba se pyšní kvalitou a profesionalitou. Jako i společnost OMEGA, spol. s r.o. se sídlem ve Zlíně, která se zúčastnila veletrhu v Lipsku.

OMEGA, spol. s r.o na Veletrhu Z 2017 v Lipsku

Důležitá účast na veletrhu, který se koná každé dva roky

Veletrh Z v Lipsku patří k významným událostem, na kterých se představují vystavovatelé se širokým spektrem obráběcích strojů, nástrojů pro kovozpracování, automatizační výrobní techniky a také průmyslových subdodávek a služeb. Mezi vystavovateli se v letošním roce objevil i zástupce České republiky, společnost OMEGA, spol. s r.o. Veletrh probíhal souběžně s veletrhem INTEC, který rovněž patří mezi významné události kovozpracujícího průmyslu v Německu i v Evropě.

Česká kovozpracující firma


Společnost, která se pyšní vlastní kvalitní výrobou

Společnost OMEGA patří mezi výrobce sériové výroby ozubených kol a hřídelí, které jsou určené pro převodovky, dále je to výroba rozvodových kol, dutých hřídelí, korunových kol, atd. Kvalita spočívá hlavně v materiálech, které jsou rovněž vlastní výroby včetně tepelného zpracování. Dalším kritériem pro kvalitní výrobu je profesionalita a kvalifikace zaměstnanců na vysoké úrovni a také moderní technologie.

Pořiďte si kvalitní ozubené kolo nebo hřídel


V produkci najdete i další obchodní činnost

O tom, že společnost OMEGA nepostojí chvíli na místě, svědčí také fakt o další obchodní činnosti. Jedná se o díly pro traktory, nákladní vozidla a vysokozdvižnou techniku jako chladiče vody, chladiče oleje, vodní pumpy nebo topení.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.omega-zlin.cz

Vydáno 05.06.2017
66 Zhlédnutí
Topováno 14.12.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ozubené převody a ozubená kola jsou docela věda. Víme, jak na ně!

Ozubené převody a ozubená kola jsou docela věda. Víme, jak na ně!
Hřídele, ozubená kola nebo kola rozvodová jsou součástí celé řady mechanismů, se kterými se setkáváme v každodenním životě a ani o tom třeba nevíme. To, že jsou ale ozubená kola a další výrobky kovoobrábění součástí automobilů nebo letadel, si asi umí představit každý. A právě na takovéto ...

OMEGA ZLÍN - výrobce ozubených převodů a ozubených kol

OMEGA ZLÍN - výrobce ozubených převodů a ozubených kol
Ozubené převody nalezneme v celé řadě výrobků a zařízení, které nás obklopují v běžném životě, a mnohdy o tom ani nevíme.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OMEGA, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OMEGA, spol. s r.o.
www.omega-gears.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výrobní program
Adresa

Adresa

Tečovská 861
Zlín-Malenovice 763 02

omega@omega-gears.cz
+420 577 106 559


Najdete nás také zde:

ARES
captcha