EXACTEC

Průmyslové roboty, univerzální, kloubové roboty

EXACTEC

Vydáno 14.06.2017
92 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2017

Systémy, robotika, komponenty to je firma EXACTEC

Doba se mění a je zapotřebí se umět přizpůsobovat. Chcete také levnější, kvalitnější a přesnější pomocnou ruku ve vaší firmě? Hledáte prostředky, jak kompenzovat vysoké náklady na zaměstnance?

EXACTEC: robotické systémy

Obraťte se na robotiku

Robotika obecně má neuvěřitelné možnosti. Robotická ramena jsou schopna přizpůsobit se požadavkům každého zákazníka. Dají se nastavit podle potřeby. Mají šest ohybných kloubů, díky kterým se rameno může pohybovat jakýmkoliv směrem. Kopíruje pohyby paže a celého ramena. Hodí se do každého odvětví průmyslu ale i do mnohých dalších. Své využití najde kdekoliv.

Roboty a systémy společnosti EXACTEC


Nezůstáváme pozadu

Univerzální roboti jsou v různých velikostech. Specializujeme se však také na kamerové systémy. Ani v tomto ohledu rozhodně nezůstáváme pozadu. 256 programů, které jsou schopny přizpůsobit se. Zvládají hledání vzorů, měření rozměrů, kontrolují kvalitu či rozlišení jednotlivých součástí. Novinkou jsou také pájecí systémy, které jsou připravené na kontaktní hrotové pájení, bodové pájení nebo také liniové.

Konkrétní informace o různých typech zařízení


Inteligentní periferie pro roboty

IPR je zkratkou pro uchopovače robotů. Zajistí funkční a vyrovnávací zápěstí. Šroubovací roboti se zaměřují na dotažení šroubů, utahování nebo kontrolu závitu. Zkuste změnu k lepšímu pomocí automatizace. Rozhodně se vyplatí zainventovat do budoucnosti, protože ta vám může přinést jedině zisk formou finančních úspor a také lepší pracovní sílu do vaší firmy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.exactec.com