Skleněné skříňky, šatní skříně, WC kabiny

Frajt s.r.o. Kvalitní zázemí pro sport i volný čas

Skleněné skříňky, šatní skříně, WC kabiny

Fasádní obklady odolné proti poškrábání, UV záření, teplu i chladu

Pro vaše provozní prostory, které denně navštěvují tisíce lidí, to chce opravdu originální a zajímavé řešení obkladů. Tradiční možnosti nejsou k zahození, ale pokud chcete opravdu nadchnout a vytvořit luxusní prostředí pro svoje klienty, tak zvolte něco, co doslova vyrazí dech. Třeba skleněný fasádní obklad, který vám pomůže realizovat společnost Frajt s.r.o. z Kroměříže.

Fasádní obklady ze skla Frajt

Nadstandardní výsledky z dílny společnosti

Společnost Frajt s.r.o. je českou firmou, která na trhu působí již řadu let a poskytuje svým klientům nadstandardní služby v oblasti komerčního, interiérového i exteriérového vybavení, kde hlavním materiálem je sklo. Jejich činnost se pořád rozšiřuje a zdokonaluje a mezi jejich produkty a služby patří takové výsledky jako například skleněné šatní skříňky, dělící stěny, skleněné dveře, zábradlí, obklady, fasádní skla a mnohé další.

Nechte si udělat fasádu ze skla


Sklo jako základ obkladu fasády

Zdá se vám nemožné, aby byla fasáda ze skla? Společnost Frajt s.r.o. vás přesvědčí zcela prakticky o tom, že to možné je. Jedná se o moderní trend, který využívá stále více zákazníků. Fasádní sklo je vyrobené z kaleného skla o tloušťce 8 mm a maximální velikost skleněných desek je 3000x1600 mm. Po architektonické stránce se vám naskytnou možnosti z různých motivů, které jsou tištěné v tiskárně a databáze má připravený široký výběr. Takto řešený obklad je velice odolný proti nepřízni počasí od tepla až po chlad, UV záření, ale také proti poškrábání.

Fasáda ze skla vás překvapí


Různé kombinace konstrukčních prvků

Předností tohoto materiálu jsou různé barevné kombinace a neviditelné uchycení samotných desek. Konstrukční prvky jsou kovové z nerez ocele AISI 316L a systém tvoří kotvící terče, montážní kříže, které jsou v provedení jedno až čtyřramenné.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.imageglass.cz/fasadni-skla/

Vydáno 08.08.2017
209 Zhlédnutí
Topováno 20.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Skleněné stěny s grafickým potiskem dodají interiéru luxusní, moderní vzhled

Skleněné stěny s grafickým potiskem dodají interiéru luxusní, moderní vzhled
Šatny a sociální zařízení nemusí být vždy nudné a bez nápadu. Novým designovým trendem jsou skleněné převlékací kabinky, skleněné sanitární příčky, skleněné obklady či skleněné dveře s potiskem grafikou. O luxusní vzhled vašeho provozu se postará společnost Frajt, specialista na kvalitní vybavení ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Frajt s.r.o. Kvalitní zázemí pro sport i volný čas
WEBOVÁ STRÁNKA
Frajt s.r.o.
www.frajt.cz
Adresa

Adresa

Chropyňská 2848
Kroměříž 767 01

frajt@frajt.cz
+420 573 335 700


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramTwitterARES
captcha