Konferenční prostory, firemní akce - Říčany u Prahy

Hotel PRATOL s.r.o. Fremní akce a oslavy Říčany

Konferenční prostory, firemní akce - Říčany u Prahy

Hotel PRATOL s.r.o.
Fremní akce a oslavy ŘíčanyHotel Pratol – ubytování, restaurace, salonky, lázně i myčka

Návštěva Prahy zajisté přináší spoustu zážitků a jeden den na ně nestačí. Je k tomu potřebné komfortní ubytování, které poskytne víc, než jen teplou postel. I firemní akce od konferencí až po školení si zaslouží skvělý nápad spojený s ubytováním, stravou i relaxací. Skvělé možnosti pro jednotlivce, rodiny i firmy mám pro vás připravené hotel PRATOL s.r.o. Říčany.

Hotelové služby Pratol

Hotelové služby v příjemném prostředí

Kdo hledá ubytování v pěkném prostředí v okolí přírody a zároveň nedalo od Prahy, tak hotel Pratol je skvělá volba. Svůj komfort zde najdou rodiny s dětmi, jednotlivci i firmy, které můžou ke své práci využít plně vybavené salonky. Pro relaxaci je pro každého připravena možnost lázní, díky kterým si skvěle odpočinete. Jako služba navíc se vám zajisté zalíbí myčka, díky které bude postaráno i o vaše vozidlo. Připravené jsou pro vás služby recepce 24 hodin denně a také restaurace.

Služby hotelu, který ví, co potřebujete


Ubytování splňující požadavky a komfort

I ty nejnáročnější zákazníci si přijdou na svoje v útulně a moderně zařízených pokojích. Samozřejmostí je vlastní sprcha a WC i připojení k Wifi zdarma, televize se satelitním přijímačem nebo telefon. K dispozici je 30 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Recepce vám poskytne na pokoj společenské hry nebo vysoušeč vlasů a můžete si zde zakoupit i malé občerstvení a další zboží. Snídaně je zahrnuto v ceně, obědy a večeře vám zajistí hotelová restaurace.

Pokoje, ve kterých budete jako doma


Lázně v hotelu zpříjemní váš pobyt

Nejen hosté hotelu uvítají komfortní služby lázeňského centra, ve kterém vás čeká bazén, sauna i vířivka. Lázně je možné objednat i pro uzavřenou společnost a to až pro 20 osob. Můžete si nechat připravit i občerstvení v podobě nápojů, pochutin a ovoce.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotelpratol.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Firemní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis

Firemní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis

Firemní školení či konference pro významné obchodní partnery je příležitost, jak se vedení každé firmy může ukázat v tom nejlepším světle. Nepodceňujte proto přípravy na firemní akci a vyberte pro ni netradiční prostory. A kde je najdete? No přece v hotelu Pratol v Říčanech. Nedaleko centra Prahy najdete klidné, perfektně vybavené konferenční místnosti, ale i útulné ubytování a poctivou českou restauraci.

Vydáno 31.10.2014
Pronájem salonku Hotelu Pratol Říčany jako skvělé řešení pro školení, konferenci i jinou akci

Pronájem salonku Hotelu Pratol Říčany jako skvělé řešení pro školení, konferenci i jinou akci

Hotel Pratol Říčany ve skvělé dojezdové vzdálenosti nejen z Prahy nabízí pronájem konferenčních salonků za výhodných podmínek. K dispozici jsou vám pro vaše účely celkem čtyři salonky, přičemž jejich celková kapacita může být až 100 míst. Restaurace hotelu zajistí veškeré potřebné občerstvení, hotelové pokoje pak poskytnou potřebný odpočinek po náročném dni.

Vydáno 15.09.2016
Hotel Pratol: Při cestě do středních Čech využijte ubytování na strategickém místě

Hotel Pratol: Při cestě do středních Čech využijte ubytování na strategickém místě

Ať už cestujete do středních Čech z jakéhokoli důvodu, ubytování v hotelu Pratol pro vás bude ideální volbou. Hotel Pratol se totiž nachází na strategickém místě v Říčanech na jihovýchodním okraji Prahy. Nabízí jedinečnou možnost ubytování jak při výletních i pracovních cestách do stověžaté matičky, tak také za památkami třeba v Kutné Hoře, na zámek Konopiště nebo pro výlety do místní přírody a sportovní vyžití v podobě turistiky a cykloturistiky. Ideální volba pro rodiny s dětmi i pracující lid.

Vydáno 13.09.2013Vydáno 07.07.2017
384 Zhlédnutí
Topováno 26.11.2018