Školící prostory k pronájmu Říčany

Hotel PRATOL s.r.o. Fremní akce a oslavy Říčany

Školící prostory k pronájmu Říčany

Hotel PRATOL s.r.o.
Fremní akce a oslavy ŘíčanyFiremní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis

Firemní školení či konference pro významné obchodní partnery je příležitost, jak se vedení každé firmy může ukázat v tom nejlepším světle. Nepodceňujte proto přípravy na firemní akci a vyberte pro ni netradiční prostory. A kde je najdete? No přece v hotelu Pratol v Říčanech. Nedaleko centra Prahy najdete klidné, perfektně vybavené konferenční místnosti, ale i útulné ubytování a poctivou českou restauraci.

Hotel Pratol v Říčanech

Chcete změnu? Vyzkoušejte naše prostory pro školení

Stísněné prostory kanceláří a ruch velkoměsta jsou faktory, které k práci většiny z nás neodmyslitelně patří. Proč ale zaměstnancům občas nedopřát oddych a netradiční firemní akc? Stačí se vydat po dálnici a jen několik kilometrů za centrem hlavního města najdete útulný hotýlek Pratol, který vás okouzlí svou domácí atmosférou, krásným okolím, ale také skvěle vybavenými a klimatizovanými prostory pro školení.


Konferenční salónky vám nabízíme včetně technického vybavení

Hotel Pratol v Říčanech se snaží vyhovět všem vašim požadavkům. Máme pro vás proto hned 4 konferenční salónky s kapacitou až 100 lidí. Je tak jen na vás, jakou velikost místnosti a uspořádání stolů si zvolíte. Všechny salonky jsou světlé a útulně zařízené a navíc vybavené klimatizací. Vaši hosté se tak v našich prostorách pro školení budou cítit vždy pohodlně. To ale není vše. V našem hotelu víme, že žádné firemní školení či konference se neobejde bez pomoci moderní techniky. Rádi vám proto zapůjčíme dataprojektor, televizi i další technické vychytávky, které budete potřebovat.

Konferenční salónky pro školení


Pro vaši firemní akci zařídíme malé občerstvení i slavnostní večeři

Hotel Pratol vám nepřináší pouze hezké ubytování a prostory pro školení. Naší chloubou je také naše restaurace, kde připravujeme ty nejlepší české speciality z domácích surovin. Služeb naší kuchyně můžete samozřejmě využít i během firemní akce. Zařídíme pro vás občerstvení i pro velký počet hostů, a to během celého dne. Naši kuchaři pro vás nachystají studené i teplé pokrmy na raut, drobné občerstvení ke kávě, ale i honosnou večeři pro významné hosty. Stačí si tak vybrat z našeho jídelníčku a vychutnat si poctivou českou kuchyni, která nikdy nezklame.

Prostory pro školení


Dopřejte si po práci i odpočinek a zábavu

V hotelu Pratol myslíme i na vaši zábavu a odpočinek. Po skončení školení či konference tak můžete využít naše lázeňské centrum s bazénem, vířivkou a saunou, kde si dokonale odpočinete. Milovníci turistiky zase mohou vyrazit do okolí hotelu, které nabízí krásný výhled na krajinu a množství památek. A pokud si chcete příjemné dny trochu prodloužit, je tu pro vás naše útulné ubytování. Každý pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením, televizí a WiFi. Také parkování u hotelu je bezpečné a zdarma. Chcete zažít netradiční firemní akci, kde se pojí práce se zábavou a dobrým jídlem? Pak je pro vás hotel Pratol v Říčanech správnou volbou.

Hotel Pratol v Říčanech u PrahyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotelpratol.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Hotel Pratol – ubytování, restaurace, salonky, lázně i myčka

Hotel Pratol – ubytování, restaurace, salonky, lázně i myčka

Návštěva Prahy zajisté přináší spoustu zážitků a jeden den na ně nestačí. Je k tomu potřebné komfortní ubytování, které poskytne víc, než jen teplou postel. I firemní akce od konferencí až po školení si zaslouží skvělý nápad spojený s ubytováním, stravou i relaxací. Skvělé možnosti pro jednotlivce, rodiny i firmy mám pro vás připravené hotel PRATOL s.r.o. Říčany.

Vydáno 07.07.2017
Pronájem salonku Hotelu Pratol Říčany jako skvělé řešení pro školení, konferenci i jinou akci

Pronájem salonku Hotelu Pratol Říčany jako skvělé řešení pro školení, konferenci i jinou akci

Hotel Pratol Říčany ve skvělé dojezdové vzdálenosti nejen z Prahy nabízí pronájem konferenčních salonků za výhodných podmínek. K dispozici jsou vám pro vaše účely celkem čtyři salonky, přičemž jejich celková kapacita může být až 100 míst. Restaurace hotelu zajistí veškeré potřebné občerstvení, hotelové pokoje pak poskytnou potřebný odpočinek po náročném dni.

Vydáno 15.09.2016
Hotel Pratol: Při cestě do středních Čech využijte ubytování na strategickém místě

Hotel Pratol: Při cestě do středních Čech využijte ubytování na strategickém místě

Ať už cestujete do středních Čech z jakéhokoli důvodu, ubytování v hotelu Pratol pro vás bude ideální volbou. Hotel Pratol se totiž nachází na strategickém místě v Říčanech na jihovýchodním okraji Prahy. Nabízí jedinečnou možnost ubytování jak při výletních i pracovních cestách do stověžaté matičky, tak také za památkami třeba v Kutné Hoře, na zámek Konopiště nebo pro výlety do místní přírody a sportovní vyžití v podobě turistiky a cykloturistiky. Ideální volba pro rodiny s dětmi i pracující lid.

Vydáno 13.09.2013Vydáno 31.10.2014
189 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2020