Firemní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis

Firemní školení či konference pro významné obchodní partnery je příležitost, jak se vedení každé firmy může ukázat v tom nejlepším světle. Nepodceňujte proto přípravy na firemní akci a vyberte pro ni netradiční prostory. A kde je najdete? No přece v hotelu Pratol v Říčanech. Nedaleko centra Prahy najdete klidné, perfektně vybavené konferenční místnosti, ale i útulné ubytování a poctivou českou restauraci.

Hotel Pratol v Říčanech

Chcete změnu? Vyzkoušejte naše prostory pro školení

Stísněné prostory kanceláří a ruch velkoměsta jsou faktory, které k práci většiny z nás neodmyslitelně patří. Proč ale zaměstnancům občas nedopřát oddych a netradiční firemní akc? Stačí se vydat po dálnici a jen několik kilometrů za centrem hlavního města najdete útulný hotýlek Pratol, který vás okouzlí svou domácí atmosférou, krásným okolím, ale také skvěle vybavenými a klimatizovanými prostory pro školení.


Konferenční salónky vám nabízíme včetně technického vybavení

Hotel Pratol v Říčanech se snaží vyhovět všem vašim požadavkům. Máme pro vás proto hned 4 konferenční salónky s kapacitou až 100 lidí. Je tak jen na vás, jakou velikost místnosti a uspořádání stolů si zvolíte. Všechny salonky jsou světlé a útulně zařízené a navíc vybavené klimatizací. Vaši hosté se tak v našich prostorách pro školení budou cítit vždy pohodlně. To ale není vše. V našem hotelu víme, že žádné firemní školení či konference se neobejde bez pomoci moderní techniky. Rádi vám proto zapůjčíme dataprojektor, televizi i další technické vychytávky, které budete potřebovat.

Konferenční salónky pro školení


Pro vaši firemní akci zařídíme malé občerstvení i slavnostní večeři

Hotel Pratol vám nepřináší pouze hezké ubytování a prostory pro školení. Naší chloubou je také naše restaurace, kde připravujeme ty nejlepší české speciality z domácích surovin. Služeb naší kuchyně můžete samozřejmě využít i během firemní akce. Zařídíme pro vás občerstvení i pro velký počet hostů, a to během celého dne. Naši kuchaři pro vás nachystají studené i teplé pokrmy na raut, drobné občerstvení ke kávě, ale i honosnou večeři pro významné hosty. Stačí si tak vybrat z našeho jídelníčku a vychutnat si poctivou českou kuchyni, která nikdy nezklame.

Prostory pro školení


Dopřejte si po práci i odpočinek a zábavu

V hotelu Pratol myslíme i na vaši zábavu a odpočinek. Po skončení školení či konference tak můžete využít naše lázeňské centrum s bazénem, vířivkou a saunou, kde si dokonale odpočinete. Milovníci turistiky zase mohou vyrazit do okolí hotelu, které nabízí krásný výhled na krajinu a množství památek. A pokud si chcete příjemné dny trochu prodloužit, je tu pro vás naše útulné ubytování. Každý pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením, televizí a WiFi. Také parkování u hotelu je bezpečné a zdarma. Chcete zažít netradiční firemní akci, kde se pojí práce se zábavou a dobrým jídlem? Pak je pro vás hotel Pratol v Říčanech správnou volbou.

Hotel Pratol v Říčanech u Prahy


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotelpratol.cz

Vydáno 31.10.2014
219 Zhlédnutí
Topováno 31.03.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hotel Pratol – ubytování, restaurace, salonky, lázně i myčka

Hotel Pratol – ubytování, restaurace, salonky, lázně i myčka
Návštěva Prahy zajisté přináší spoustu zážitků a jeden den na ně nestačí. Je k tomu potřebné komfortní ubytování, které poskytne víc, než jen teplou postel. I firemní akce od konferencí až po školení si zaslouží skvělý nápad spojený s ubytováním, stravou i relaxací. Skvělé možnosti pro jednotlivce, ...

Pronájem salonku Hotelu Pratol Říčany jako skvělé řešení pro školení, konferenci i jinou akci

Pronájem salonku Hotelu Pratol Říčany jako skvělé řešení pro školení, konferenci i jinou akci
Hotel Pratol Říčany ve skvělé dojezdové vzdálenosti nejen z Prahy nabízí pronájem konferenčních salonků za výhodných podmínek. K dispozici jsou vám pro vaše účely celkem čtyři salonky, přičemž jejich celková kapacita může být až 100 míst. Restaurace hotelu zajistí veškeré potřebné občerstvení, ...

Hotel Pratol: Při cestě do středních Čech využijte ubytování na strategickém místě

Hotel Pratol: Při cestě do středních Čech využijte ubytování na strategickém místě
Ať už cestujete do středních Čech z jakéhokoli důvodu, ubytování v hotelu Pratol pro vás bude ideální volbou. Hotel Pratol se totiž nachází na strategickém místě v Říčanech na jihovýchodním okraji Prahy. Nabízí jedinečnou možnost ubytování jak při výletních i pracovních cestách do stověžaté ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel PRATOL s.r.o. Fremní akce a oslavy Říčany
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel PRATOL s.r.o.
www.hotelpratol.cz
Adresa

Adresa

Černokostelecká 422
Říčany - Radošovice 251 01

reservation@hotelpratol.cz
+420 323 604 960


Najdete nás také zde:

ARES
captcha