Kvalitní kuchyně na míru vydrží dlouhá léta - Liberec

Kuchyně Chábera

Kvalitní kuchyně na míru vydrží dlouhá léta - Liberec

Kuchyně CháberaVýroba a dodání kuchyní, vestavěných skříní a zakázkového nábytku

Představy o zařízení domácnosti podle svých nejlepších představ má každý z nás a proto se snažíme přiblížit tomu, co se nám líbí. Nejlepším řešením, jak si splnit představy, je nechat si udělat nábytek přímo na míru. Od kuchyní, skříní až po další kusy nábytku. Přání na míru plní firma Kuchyně Chábera z Liberce.

Výroba kuchyní, Kuchyně Chábera, Liberec

Kvalita výrobků a služeb pro všechny zákazníky

Kuchyně Chábera je česká firma zaměřena na výrobu a prodej nábytku. Byla založena v roce 1991 a postupně se vypracovala a zmodernizovala i díky zakoupení moderní technologie jako třeba počítačově řízený NC stroj. Obsahem sortimentu jsou nejen kuchyně, ale také bytový nábytek a nábytek určený pro kanceláře. Součástí služeb jsou i samotné návrhy, konzultace, grafické zpracování i cenová nabídka zdarma.

Nábytek, který se dělá na míru


Poradenství a návrhy, které jsou krokem k vašim představám

Součástí výroby a prodeje jsou i bezplatné konzultace, díky kterým sdělíte výrobci svoje představy, které následně přejdou do návrhu. Budou se vám věnovat odborníci, kteří rozumí nejen své práci, ale také svým zákazníkům. O grafické zpracování návrhů se postarají profesionální architekti. Tyto služby včetně cenové nabídky jsou zdarma. Vše začíná nabídkou, potom objednávkou, zaměřením, pokračuje výrobou a končí dopravou a montáží. Jako doplňkové služby můžete využít zajištění stavebních prací nebo instalatérských služeb.

Radost z kuchyní i nábytku


Vestavěné skříně i zakázkový nábytek do všech prostorů

Nejen kuchyně, ale také moderní vestavěné skříně jsou součástí produkce firmy. Jedná se o šatní skříně s poutními dveřmi, které ušetří prostory, zajistí úložiště a zmodernizují interiér. Jsou vyráběné na míru v různých velikostech, hloubkách a s vnitřním vybavením od polic až po zrcadla. Dále si můžete na míru pořídit nábytek do koupelen, obýváků, kanceláří, dětských pokojů a dalších prostorů.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kuchynemch.cz/nabizime/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kuchyně na míru - velký výběr barev i materiálů

Kuchyně na míru - velký výběr barev i materiálů

Nová kuchyně je rozhodnutí na dlouhá léta. Rozhodnutí, které ovlivní trávení části vašeho času, chuť k vaření, nebo i to, jak často a rádi budete v kuchyni zkoušet různé speciality a připravovat dobroty pro rodinu či přátele. Proto se výběr kuchyně nevyplácí podceňovat. Ideální možností je kuchyně na míru, protože jen tak lze zajistit, že bude kuchyně přesně odpovídat vašim potřebám i přáním.

Vydáno 13.06.2016Vydáno 18.07.2017
395 Zhlédnutí
Topováno 22.08.2020