Vestavné skříně jako řešení při nedostatku prostoru – výroba skříní Liberec

Kuchyně Chábera České kvalitní kuchyně na míru Liberec

Vestavné skříně jako řešení při nedostatku prostoru – výroba skříní Liberec

Výroba a dodání kuchyní, vestavěných skříní a zakázkového nábytku

Představy o zařízení domácnosti podle svých nejlepších představ má každý z nás a proto se snažíme přiblížit tomu, co se nám líbí. Nejlepším řešením, jak si splnit představy, je nechat si udělat nábytek přímo na míru. Od kuchyní, skříní až po další kusy nábytku. Přání na míru plní firma Kuchyně Chábera z Liberce.

Výroba kuchyní, Kuchyně Chábera, Liberec

Kvalita výrobků a služeb pro všechny zákazníky

Kuchyně Chábera je česká firma zaměřena na výrobu a prodej nábytku. Byla založena v roce 1991 a postupně se vypracovala a zmodernizovala i díky zakoupení moderní technologie jako třeba počítačově řízený NC stroj. Obsahem sortimentu jsou nejen kuchyně, ale také bytový nábytek a nábytek určený pro kanceláře. Součástí služeb jsou i samotné návrhy, konzultace, grafické zpracování i cenová nabídka zdarma.

Nábytek, který se dělá na míru


Poradenství a návrhy, které jsou krokem k vašim představám

Součástí výroby a prodeje jsou i bezplatné konzultace, díky kterým sdělíte výrobci svoje představy, které následně přejdou do návrhu. Budou se vám věnovat odborníci, kteří rozumí nejen své práci, ale také svým zákazníkům. O grafické zpracování návrhů se postarají profesionální architekti. Tyto služby včetně cenové nabídky jsou zdarma. Vše začíná nabídkou, potom objednávkou, zaměřením, pokračuje výrobou a končí dopravou a montáží. Jako doplňkové služby můžete využít zajištění stavebních prací nebo instalatérských služeb.

Radost z kuchyní i nábytku


Vestavěné skříně i zakázkový nábytek do všech prostorů

Nejen kuchyně, ale také moderní vestavěné skříně jsou součástí produkce firmy. Jedná se o šatní skříně s poutními dveřmi, které ušetří prostory, zajistí úložiště a zmodernizují interiér. Jsou vyráběné na míru v různých velikostech, hloubkách a s vnitřním vybavením od polic až po zrcadla. Dále si můžete na míru pořídit nábytek do koupelen, obýváků, kanceláří, dětských pokojů a dalších prostorů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kuchynemch.cz/nabizime/

Vydáno 18.07.2017
696 Zhlédnutí
Topováno 14.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kuchyně na míru - velký výběr barev i materiálů

Kuchyně na míru - velký výběr barev i materiálů
Nová kuchyně je rozhodnutí na dlouhá léta. Rozhodnutí, které ovlivní trávení části vašeho času, chuť k vaření, nebo i to, jak často a rádi budete v kuchyni zkoušet různé speciality a připravovat dobroty pro rodinu či přátele. Proto se výběr kuchyně nevyplácí podceňovat. Ideální možností je kuchyně ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kuchyně Chábera České kvalitní kuchyně na míru Liberec
WEBOVÁ STRÁNKA
Kuchyně Chábera
www.kuchynemch.cz
Adresa

Adresa

Milady Horákové 185/66
Liberec 460 06

info@kuchynemch.cz
+420 777 565 648


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha