SK JUDO LIBEREC


Mimoňská 40, Liberec 460 01
Judo je japonského původu, jeho zakladatelem je profesor Jigoro Kano (1860-1938), který jej vytvořil z vybraných chvatů starého bojového umění Jiu-Jitsu. Po letech pečlivého studia, hloubavých úvahách, založil vlastní školu, kterou nazval KODOKAN-JUDO.

SK JUDO Liberec je sportovní klub zaměřený na bojové umění JUDO. Je určen především pro děti školního a předškolního věku. Sledujeme původní záměr prof. Kano, který byl
projektem pedagogickým, výchovným a sebevýchovným.

Nábor nových členů do našeho sportovního klubu probíhá průběžně, bez časového omezení.

tělocvična :
TJ Rochlice
Gymnastů 162/7
460 06 Liberec -Rochlice

Produkty
  • víceúčelové zařízení pro sport, sportovní aktivity, míčové hry, indoor golf, golfové trenažéry,
  • sportovní kluby, sportovní hřiště, kolektivní sporty, sporty pro jednotlivce, sportovní výchova mládeže, příprava pro vrcholové sportovce

Stylový zahradní nábytek s dlouhou životností – stoly, židle, lehátka, houpačky a mnoho dalšího.
Výroba pergol a altánů – profesionální tesařské práce přesně podle představ zákazníků.

Výběrové dubové třívrstvé podlahy z přírodního dřeva.
Český výrobce třívrstvých dřevěných podlah od nejčistšího designu, až po velmi rustikální vzhled.


Související články
Na cestě za hokejovým snem se špičkovými českými trenéry

SPORTS CONNECT s.r.o.

Na cestě za hokejovým snem se špičkovými českými trenéry

Máte doma mladého nadějného hokejistu? Naše přední sportovní agentura z Prahy je tu, aby z něj vychovala budoucího šampiona! Specializuje se na komplexní rozvojové programy pro hokejisty všech věkových kategorií a úrovní. Od individuálních tréninků na ledě i na suchu, přes letní kempy, až po účast v prestižních turnajích i na mezinárodní scéně. Zkrátka poskytuje vše, co hokejový talent potřebuje pro svůj růst.


Moderní gymnastika pro děti i dospělé, České Budějovice

Sportovní klub moderní gymnastika Máj České Budějovice z.s.

Moderní gymnastika pro děti i dospělé, České Budějovice

Máte rádi pohyb, hudbu a eleganci? Chcete zlepšit svou fyzickou kondici, ohebnost a koordinaci? Hledáte zábavný a kreativní způsob, jak se vyjádřit a uvolnit se? Pak je moderní gymnastika právě pro vás! Jestliže se chcete začít věnovat moderní gymnastice, máme pro vás skvělou zprávu. V Českých Budějovicích působí Sportovní klub moderní gymnastika Máj z.s., který pořádá tréninky pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé.


Sportcentrum Brandýs: Centrum aktivní zábavy a relaxace

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Sportcentrum Brandýs: Centrum aktivní zábavy a relaxace

Pokud hledáte místo, kde si můžete zacvičit, zaplavat, zrelaxovat se nebo ubytovat, pak je pro vás správnou volbou Sportcentrum Brandýs, které se zabývá poskytováním sportovních, ubytovacích a kongresových služeb pro různé typy zákazníků. Současně je také ideálním místem pro sportovní soustředění nebo pro pořádání školních pobytů v přírodě. Díky modernímu vybavení, odbornému personálu a férové ceně si Sportcentrum získalo mnoho spokojených zákazníků nejen v okolí Brandýsa nad Labem.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Firemní články
Prodej kuchyně, kvalitní kuchyně, vestavěná skříň Mladá Boleslav.

Prodej kuchyně, kvalitní kuchyně, vestavěná skříň Mladá Boleslav.

Akční slevy na vestavěné skříně a kuchyňské linky až 20%! Akční slevy na kuchyňské spotřebiče až 30%! Zakázková výroba kuchyní: -návrh kuchyně dle dispozic dodaných zákazníkem -zdarma cenový návrh kuchyně -montáž kuchyně v ceně -zdarma návrh v 3D grafice -zdarma doprava po Mladé Boleslavi a okolí -kuchyň dopravíme a namontujeme Nabízíme provedení úpravy interiéru - zednické, instalatérské, obkladačské a jiné řemeslnické práce. Dodáváme také vestavné spotřebiče i volně stojící spotřebiče. Zakázková výroba vestavných skříní: -montáž vestavby v ceně -zdarma návrh v 3D grafice -zdarma doprava po Mladé Boleslavi a okolí -vestavby vyrábíme do jakéhokoli prostoru -velký výběr vnitřního vybavení vestaveb Nabízíme provedení úpravy interiéru - zednické, instalatérské, obkladačské a jiné řemeslnické práce. Dále provádíme: -zakázkovou výrobu kancelářského nábytku -zakázkovou výrobu ostatního nábytku