Prodej DC/DC měniče Plzeň - stejnosměrný měnič, elektronický měnič napětí

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. Elektromechanické a elektronické díly

Prodej DC/DC měniče Plzeň - stejnosměrný měnič, elektronický měnič napětí

Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

Zprostředkují součástky pro aplikace v průmyslové automatizaci, v energetice, v telekom a medicínské technice, v dopravní a vojenské technice nebo pro fotovoltaické a solární elektrárny. Jejich hlavní činnosti v tomto oboru v posledních letech jsou napájecí zdroje AC/DC, měniče DC/DC, invertory DC/AC, spínače, switche, jističe a mnoho dalšího.

Jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

ESX10-S od E-T-A

Jedná se o osvědčenou řadu elektronických jističů. Nově jsou ve verzi s volitelným nastavením proudové hodnoty. Tuto novinku jistě využijí všichni uživatelé, kteří s těmito součástkami pracují. Tento produkt rozšiřuje skupinu elektronických nadproudových ochran. Jeho šířka je 12,5 mm, což je velmi málo. Tato součástka zajišťuje selektivní jištění pro veškeré obvody v průmyslových aplikacích s napětím 24 VDC.

Navštivte internetové stránky


Rychlá a snadná montáž pro různé obvodové větve

Průmyslová automatizace je nejčastěji napájená spínacími zdroji 24 VDC. Jenomže zde vzniká problém při přetížení nebo zkratu, protože vypnou své výstupní napětí pro všechny připojené zátěže. Závada na jedné způsobí vypnutí všech. Z toho důvodu se násobí odstávky, poruchy a vznikají další problémy.

Elektronické a elektromechanické komponenty průmyslové elektroniky


Vše vyřeší jistič ESX10-S

Všechny tyto problémy a mnohé další vyřeší tento nový jistič. Nominální hodnotu proudu můžete nyní nově nastavit přímo na daném jističi a to formou otočného kolečka. Volit můžete mezi hodnotami od 1A až po 10A.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vicomtrade.cz/

Vydáno 19.07.2017
363 Zhlédnutí
Topováno 16.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

DC měniče, AC/DC zdroje a další elektro komponenty za dobré ceny

DC měniče, AC/DC zdroje a další elektro komponenty za dobré ceny
Potřebujete spolehlivé elektro komponenty, které vás nezklamou ani v krizových situacích? Společnost Vienna Components Trading takové nabízí. Pořiďte kvalitní konektory, kabely, jističe, AC/DC zdroje, DC měniče a další produkty z oblasti elektronických a elektromechanických komponent průmyslové ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. Elektromechanické a elektronické díly
WEBOVÁ STRÁNKA
VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.
www.vicomtrade.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

ProduktyVýrobci
Adresa

Adresa

Modřínová 578
Zruč-Senec 330 08

info@vicomtrade.cz
+420 373 701 030


Najdete nás také zde:

ARES
captcha