DC/DC měniče napětí VITEC

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.
Elektromechanické a elektronické díly
DC měniče, AC/DC zdroje a další elektro komponenty za dobré ceny

Potřebujete spolehlivé elektro komponenty, které vás nezklamou ani v krizových situacích? Společnost Vienna Components Trading takové nabízí. Pořiďte kvalitní konektory, kabely, jističe, AC/DC zdroje, DC měniče a další produkty z oblasti elektronických a elektromechanických komponent průmyslové elektroniky.

Elektro komponenty Vienna Components trading

Elektro komponenty pro široké využití

Firma Vienna Components Trading distribuuje elektro komponenty používané v energetice, v průmyslové automatizaci, ale i v telekomunikační, dopravní, vojenské či medicínské technice. V takových oblastech jsou zapotřebí produkty skutečně spolehlivé, a proto společnost dodává výhradně kvalitní a prověřené produkty.

Vienna Components Trading – elektro komponenty od předních výrobců.


Konektory, AC/DC zdroje, DC měniče či jističe spolehlivých značek

Obchodní program společnosti Vienna Components Trading se zaměřuje na elektro komponenty využitelné především v oblasti průmyslové elektroniky. Najdete zde například: - DC měniče - AC/DC zdroje napájení - invertory DC/AC - konektory - kabely - jističe - spínače - switche - odpojovače baterií - optické kabely - relé Navštivte společnost Vienna Components trading a pořiďte si tyto i další produkty za příznivé ceny!

Elektro komponenty Vienna Components trading
FIREMNÍ ČLÁNKY


Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

Zprostředkují součástky pro aplikace v průmyslové automatizaci, v energetice, v telekom a medicínské technice, v dopravní a vojenské technice nebo pro fotovoltaické a solární elektrárny. Jejich hlavní činnosti v tomto oboru v posledních letech jsou napájecí zdroje AC/DC, měniče DC/DC, invertory DC/AC, spínače, switche, jističe a mnoho dalšího.

Vydáno 19.07.2017Vydáno 20.07.2016
198 Zhlédnutí
Topováno 12.11.2017