Od školních potřeb, přes kosmetiku až po barvy a laky – Drogerie Poruba

Drogerie je místem, kam člověk jde, když potřebuje nový šampón, barvu na zeď, nejnovější řasenku nebo třeba vybavit pouzdro svých dětí školními pomůckami. Je to místo, kde se dá sehnat prakticky vše, co vy a vaše domácnost potřebujete. Navštivte rozsáhlou Drogerii Poruba, pro kterou je spokojenost zákazníka slovním spojením, které lze vzít opravdu na těžkou váhu.

Prodejna, DROGERIE Petr Poruba, Rožnov pod Radhoštěm

Školní, kancelářské, malířské a další potřeby na jednom místě

Sortiment Drogerie Poruba zahrnuje obsáhlý výběr školních potřeb, kancelářských pomůcek, barev a laků – malířské, fasádní i interiérové, kosmetických výrobků – parfémy, mýdla, tělová a vlasová kosmetika, dekorativní kosmetika, zahrádkářských potřeb – hnojiva, cibule, semena, substráty, a čistících i úklidových prostředků – prací prostředky, aviváže, saponáty, bazénová chemie, dezinfekční prostředky. Najdete tu prakticky vše pro svou domácnost i firmu.

Sortiment Drogerie Poruba


Více, než jen drogerie

Kromě základních produktů, které byste očekávali, že v drogerii najdete, je možné zakoupit i montážní lepidla, tmely a další produkty z technického i malířského sortimentu. Praktickou službou navíc je okamžitý tisk vašich fotografií prostřednictvím fotokiosku, stačí vám přinést si paměťovou kartu či mobilní telefon a užít Bluetooth.

Tisk fotografií v drogerii Poruba


Drogerie s mnohaletou tradicí

Prodejna Drogerie Petr Poruba se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, má dlouholetou tradici a poskytuje svým zákazníkům to, co potřebují. Kromě samozřejmého poradenství při výběru můžete též počítat s odborným poradenstvím v oblasti líčení, kosmetiky a kosmetických produktů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.drogerieporuba.cz

Vydáno 26.07.2017
190 Zhlédnutí
Topováno 22.08.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DROGERIE Petr Poruba
WEBOVÁ STRÁNKA
DROGERIE
www.drogerieporuba.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 181
Rožnov pod Radhoštěm 756 61

drogerie.poruba@seznam.cz
+420 571 655 560


Najdete nás také zde:

ARES
captcha