CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

drogerie.poruba@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 571 655 560

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Masarykovo náměstí 181
Rožnov pod Radhoštěm 756 61

DROGERIE
Petr Poruba

DROGERIE Petr Poruba v Rožnově pod Radhoštěm je prodejna s dlouholetou tradicí, ve které si vyberete ze širokého sortimentu drogistického a papírenského zboží od barev, laků, čistících prostředků přes fotografie až po školní a kancelářské potřeby.

Drogerie, ve které Vám vždy rádi poradí s výběrem. Zaměřujeme se na maloobchodní prodej.

Z kosmetiky a kosmetických výrobků si můžete vybrat například českou bio a přírodní kosmetiku Bione Cosmetics, mýdla, parfémy, kolínské vody, vody po holení, vlasovou a tělovou či dekorativní kosmetiku. Poskytujeme i odborné poradenství v oblasti péče o pleť a líčení.
Zakoupit u nás můžete i svíčky (ozdobné, dekorativní nebo hřbitovní).

Čisticí a úklidové prostředky, prací prostředky (aviváže), prací prášky, výrobky na ošetřování nábytku, podlah, oken a koberců, dezinfekční prostředky, saponáty a bazénová chemie.

V našem sortimentu najdete i malířské potřeby, barvy a laky, malířské, fasádní nebo interiérové barvy, omítkové, lazurovací, lesklé a matné emailové barvy. Zajistíme míchání a tónování barev, míchání barev na počkání. Nástřikové a nátěrové hmoty, lazury, profi olejové lazury, lazurovací laky značek Herbol, Luxol, Xyladecor, Karbolineum extra, tmely a lepidla (montážní značek Soudal, Pattex) a malířské výrobky firmy HET (nátěrové hmoty a barvy - vnitřní a venkovní).


Vybírat můžete i z potřeb pro zahrádkáře, jako jsou hnojiva, postřiky a travní směsi a semena, cibule sazečka, semena (zelenina, okrasné rostliny, bylinky) a substráty (na výsev, zahradnický, mulčovací kůra, rašelina).

Pro všechny ženy, dívky, děti i muže vedeme drogistickou galanterii. Přijďte si k nám vybrat hřebeny a kartáče, spony do vlasů, mycí houby, podložky a rohože.

Papírenské a kancelářské zboží - papírnictví, školní potřeby (penály, pouzdra, složky, obaly, sešity, tornáda, gumovací pera, štětce, nůžky, lepidla, pytlíky na papuče, temperové a vodové barvy, skicáky, náčrtníky a další), obalový materiál a tiskopisy.

Vánoční potřeby (baňky, špice, umělé stromky, girlandy, věnce, adventní svíčky, stuhy, třpytky, sníh ve spreji a další).

Dále si u nás vyberete potřeby nejen na grilování (jednorázové talíře, příbory, tácky, plastové kelímky, podpalovače, alobal, dřevěné uhlí a brikety).

Také Vám zajistíme okamžitý tisk fotografií z fototisku:
- fotokiosek (okamžitý tisk foto flash disk, paměťové karty, CD, DVD)
- vyvolávaní filmů, přidělávání fotografií

moreless
Katalog firem

Barvy, laky a nátěryKvětiny, semena a zahradnická hnojivaDrogerie a kosmetikaKancelářské potřebyPapírenské výrobkyBarvy, laky a nátěrové hmoty

SLOGAN: Prodejna s dlouholetou tradicí

Štítky: drogerie Rožnov, barvy, laky, čistící prostředky, fotografie, školní, kancelářské potřeby

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kompletní výbava školních potřeb pro školáky -  penály, složky a obaly, sešity

Kompletní výbava školních potřeb pro školáky - penály, složky a obaly, ...

Vybavte své děti do školy - navštivte DROGERII Petr Poruba v Rožnově, kde na Vás čeká kompletní výbava školních potřeb pro školáky jako jsou brašny, penály, sešity, obaly a další.

Prodej interiérových barev značky HET - nové odstíny a široký výběr

Prodej interiérových barev značky HET - nové odstíny a široký výběr

DROGERIE Petr Poruba v Rožnově pod Radhoštěm je prodejna s dlouholetou tradicí, která nabízí široký sortiment odstínů barev značky HET. V sortimentu naleznete velký výběr interiérových barev.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

DROGERIE
Masarykovo náměstí 181
Rožnov pod Radhoštěm 756 61
GPS: 49°27′30.31″ N, 18°8′30.52″ E

49°27′30.31″ N, 18°8′30.52″ E

QR kód firmy DROGERIE
WEBOVÁ STRÁNKA DROGERIE Petr Poruba
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

HET partner
O nás
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 181
Rožnov pod Radhoštěm 756 61

drogerie.poruba@seznam.cz
+420 571 655 560

Kontaktujte nás

captcha