Geodetické práce všeho druhu, tím se vyznačuje společnost Geošrafo s.r.o.

Pod pojmem geodetické práce si jistě hned každý z nás vybaví zeměměřičství. Pokud v této oblasti hledáte spolehlivého, přesného a kvalitního partnera, pak se v každém z těchto ohledů můžete spolehnout na firmu Geošrafo. Působení této firmy započalo již v roce 1996. Za tuto dlouhou dobu načerpala firma mnoho znalostí. Malá firma se rozrostla a nyní čítá přes 30 zkušených, odborných a profesionálně vyškolených pracovníků.

Geodetické práce, Hradec Králové, GEOŠRAFO, s.r.o.

Nejnovější moderní technologie umožňují našim pracovníkům skvěle, dobře a rychle pracovat

Zeměměřičské služby se obecně dělí na mnoho úkonů. Našim hlavním cílem je spokojenost každého jednotlivého zákazníka. Specializujeme se na geometrické plány. Ty zahrnují vytyčování budov, změny vnějších obvodů, vyznačování budov, pozemků, provádí se také změny hranice pozemku což je důležité například při koupi nového pozemku, nebo přepisování starých údajů.

Nejnovější technické vybavení, vysoká kvalita a rychlé zpracování


Další prováděné úkoly a úkony naší firmy

Mezi další velice oblíbené služby patří vytyčování objektů a inženýrských sítí. Před stavebními pracemi i v jejich průběhu. Do této oblasti spadá také vytyčování hranic pozemků. Může jít o zaměření nemovitosti a vytýčení vašeho pozemku. K tomu náleží také náčrt a protokol.

Prováděné služby v geodetických pracích, z nichž si můžete vybrat


Méně známé služby, které jsou však také velice důležité

V oboru geodetických prací se provádí též méně známé úkoly. Mezi tyto služby patří například mapování polohopisu a výškopisu. Díky moderní technice disponujeme také leteckým mapováním. To zajišťuje letecký dron. Možná je však také majetkoprávní příprava staveb, která je velice důležitou součástí investičních staveb.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.geosrafo.cz

Vydáno 31.07.2017
41 Zhlédnutí
Topováno 14.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Odborníkem na geodetické práce je společnost GEOŠRAFO Hradec Králové

Odborníkem na geodetické práce je společnost GEOŠRAFO Hradec Králové
Geodetické práce jsou nezbytnou součástí při prodeji i koupi pozemku. Hledáte odborníka v oboru geodézie, který vám pomůže vyřešit veškeré záležitosti spojené s geodetickými pracemi? Obraťte se na firmu GEOŠRAFO, s.r.o., která působí v okolí města Hradec Králové.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GEOŠRAFO, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GEOŠRAFO, s.r.o.
www.geosrafo.cz
Adresa

Adresa

Zemědělská 1091
Hradec Králové 500 03

geosrafo@geosrafo.cz
+420 495 408 865


Najdete nás také zde:

ARES
captcha