Odborníkem na geodetické práce je společnost GEOŠRAFO Hradec Králové

Geodetické práce jsou nezbytnou součástí při prodeji i koupi pozemku. Hledáte odborníka v oboru geodézie, který vám pomůže vyřešit veškeré záležitosti spojené s geodetickými pracemi? Obraťte se na firmu GEOŠRAFO, s.r.o., která působí v okolí města Hradec Králové.

Geodetické práce

GEOŠRAFO: Kvalitní služby v oblasti geodézie

Ať už sháníte firmu, která si poradí s geometrickými plány, vytyčením hranic pozemků a stavebních objektů nebo dalšími geodetickými pracemi, jsme tu pro vás. Patříme ke špičce v oboru geodézie. Našimi zaměstnanci jsou odborníci na geodetické práce a díky nim i díky nejnovějšímu technickému vybavení můžeme zaručit vysokou kvalitu našich služeb i rychlost zpracování.

Hledáte odborníka v oboru geodézie?


Zajistíme veškeré geodetické práce

Škála našich služeb v oblasti geodézie je opravdu široká. Postaráme se o geometrické plány pro vyznačení budovy nebo změny jejího vnějšího obvodu, rozdělení pozemku, změnu hranice pozemku a podobně. Vytyčíme také hranice pozemků a objektů, současně vytvoříme vytyčovací náčrt a protokol.

Mezi naše další činnosti patří zaměření skutečného provedení stavby, stavební zaměření objektu, měření deformací a posunů objektů i zaměření inženýrských sítí. Zajistíme měření jeřábových drah a deformací, tvorbu účelových map včetně inženýrských sítí a mnohé další. Zvládneme zkrátka veškeré geodetické práce.

Poskytujeme geodetické práce všeho druhuVydáno 02.09.2016
30 Zhlédnutí
Topováno 08.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Geodetické práce všeho druhu, tím se vyznačuje společnost Geošrafo s.r.o.

Geodetické práce všeho druhu, tím se vyznačuje společnost Geošrafo s.r.o.
Pod pojmem geodetické práce si jistě hned každý z nás vybaví zeměměřičství. Pokud v této oblasti hledáte spolehlivého, přesného a kvalitního partnera, pak se v každém z těchto ohledů můžete spolehnout na firmu Geošrafo. Působení této firmy započalo již v roce 1996. Za tuto dlouhou dobu načerpala ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GEOŠRAFO, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
GEOŠRAFO, s.r.o.
www.geosrafo.cz
Adresa

Adresa

Zemědělská 1091
Hradec Králové 500 03

geosrafo@geosrafo.cz
+420 495 408 865


Najdete nás také zde:

ARES
captcha