Absolutní novinka roku 2017- VITELLO VACANZA FLEX®

Máte nádhernou terasu, ale ještě by to potřebovalo zdokonalit? Chcete si terasu užívat nejen v hezkém počasí, ale po celý rok? Není nic jednoduššího jako montáž vysoce kvalitního, německého přístřešku, který vám dodá firma WIDOMA s.r.o. a ještě si vybrat novinku VITELLO VACANZA FLEX®. A o co se vlastně jedná? Jde o kombinaci pevně zaskleného přístřešku s flexibilním, termoregulačním oknem.

VITELLO VACANZA FLEX, flexibilní, termoregulační okno, WIDOMA s.r.o.

Seznamte se s moderním přístřeškem

Tam, kde je terasa nebo letní zahrada, tam je i dokonalá domácí pohoda a vhodné místo k relaxaci. A když už máte terasu, tak abyste jí nemuseli využívat pouze, když je venku hezky, ale třeba i když prší nebo sněží, tak si plnohodnotná terasa zaslouží i moderní přístřešek. A to žádné provizorium, ale kvalitní a profesionálně namontovaný systém. A tím je novinka roku 2017 VITELLO VACANZA FLEX®. Jak již název napovídá, nejedná se o žádné laické řešení přístřešku, ale o moderní kombinaci termoregulačního okna, které je kompatibilní pouze s terasovým systémem VACANZA, přístřešku VITELLO VACANZA a posuvné konstrukce VACANZA FLEX, která je tvořena patentovaným, flexibilním systémem, který zajišťuje snadné a rychlé ovládání a tím zajistí dokonalou přizpůsobivost aktuálnímu počasí a regulaci teploty pod přístřeškem. Vybavením o celoobvodové, prosklené stěny tak získáte možnost neomezeného využívání terasy v každém ročním období i počasí a zvýšíte tak veškerý komfort bydlení.

Přístřešek, který umí mnohem víc


Výhody jsou jasné už na první pohled

V první řadě je to dobře vypadající design, který má na svědomí také kombinace skla a hliníku. V případě výplně sklem se jedná o sklo bezpečnostní vrstvené VSG 10mm. Dále je to výběr individuálního počtu instalovaných sekcí. Velmi snadná dostupnost k okapovému a fasádnímu systému objektu. Délka posuvného systému je 1200mm. Šířka vychází ze dvou faktorů. V případě nové konstrukce VACANZA a do ní integrovaného systému VACANZA FLEX, je šířka určena již ve výrobě, dle technicky přípustných a výrobních parametrů. V případě dodatečné instalace systému VACANZA FLEX vychází šířka posuvného systému ze stávající konstrukce a po zaměření technikem přímo ze společnosti WIDOMA s.r.o. je výrobek dodávaný na míru stávající konstrukci.
Cena systému (1ks flexibilního, posuvného okna) 25000,- Kč bez montáže, dopravy a sazby DPH. Montáž je zajištěna odborníky s profesionálním přístupem, kteří odvedou vysoce kvalitní práci a bez dalších starostí.

Dopřejte si příjemné chvíle na terase


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.widoma.cz

Vydáno 25.08.2017
166 Zhlédnutí
Topováno 25.01.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Neomezené barevné provedení konstrukcí terasových přístřešků

Neomezené barevné provedení konstrukcí terasových přístřešků
Terasy a balkony už nemusí být jenom šedé nebo jednobarevné prvky na domově, které nijak zvlášť nevyniknou. Terasy i balkony lze jednoduše zastřešit pomocí proskleného zastřešení VITELLO FLEX® nebo VACANZA®. Hliníková konstrukce se nabízí ve všech barvách. I barvy hrají ve venkovním prostředí ...

Střecha na terasu i balkon, která dává prostředí ještě víc

Střecha na terasu i balkon, která dává prostředí ještě víc
Balkony a terasy jsou oblíbenou součástí domů i bytů. Stále více jsou prostorem, který neslouží pouze na pověšení prádla, ale také jako další místo, ve kterém se nechá trávit volný čas. Snem každého je třeba snídaně na terase s výhledem do přírody a za každého počasí. Aby vám takové chvíle byly ...
PODSTRÁNKY

Terasové skleněné přístřešky

Terasové skleněné přístřešky
Terasové skleněné přístřešky s posuvnou nebo pevnou střechou

Luxusní skleněné přístřešky

Luxusní skleněné přístřešky
Luxusní skleněné přístřešky na terasy, verandy, letní zahrádky

Pergolové systémy

Pergolové systémy
Pergoly, pergolové systémy pro efektivní využití teras a balkonů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA WIDOMA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WIDOMA s.r.o.
widoma.cz
Adresa

Adresa

Zelenářská 28/19
Znojmo 669 02

info@widoma.cz
+420 774 903 302


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha