Chlazení, klimatizace a vzduchotechnika - návrh, instalace

ELMAR group, s.r.o.

Chlazení, klimatizace a vzduchotechnika - návrh, instalace

ELMAR group, s.r.o.Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.

Instalace systémů řízení Elmar group

Realizují různé druhy zakázek

Mezi jejich již splněné projekty patří řízení vzduchotechniky v mnoha administrativních budovách. Zajišťují také odvětrávání a výměnu vzduchu na operačních sálech. Vyvíjí neustále nové technologie a vymýšlí nejlepší řešení, které vám ušetří náklady a bude pro váš typ zakázky nejvíce vyhovovat.

Nejnovější technologie v oblasti vytápění, chlazení a vzduchotechniky


Hlavní partner pro dodávky měřící techniky

V oblasti měřící a regulační techniky spolupracují s léty prověřenou a vysoce kvalitní firmou Honeywell, která si z hlediska dlouhodobého působení na trhu udržuje opravdu vysoký standard svých výrobků. Mezi další přední tuzemské i světové dodavatele patří také společnosti: Amit, Centraline, Belimo, BTR, Domat, Siemens a další.

Technologie v oblasti měření a regulace


Vzduchotechnika, klimatizace, rekuperace a vliv nejnovějších technologií

V oblasti měření a regulace je v dnešní době spoustu možností, jak vždy vyřešit daný problém. Pomůžeme s projektem, navrhneme řešení, nainstalujeme zařízení. Hotely, velké administrativní budovy, ale i průmyslové objekty a mnoho dalšího. Spolupracujeme s každým, kdo má zájem.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elmargroup.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

Regulace vytápění a chlazení, centrální dispečinkové pracoviště nebo regulace výměníkových stanic. To je jen malý výčet z celkového servisu, který zajišťuje firma ELMAR group. Hledáte odborníka na vzduchotechniku, který je prověřený po celé České republice? Právě jste ho našli. Zajišťujeme montáž klimatizace a vzduchotechniky.

Vydáno 07.02.2015Vydáno 17.08.2017
83 Zhlédnutí
Topováno 16.09.2020