ELMAR group, s.r.o.ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

Regulace vytápění a chlazení, centrální dispečinkové pracoviště nebo regulace výměníkových stanic. To je jen malý výčet z celkového servisu, který zajišťuje firma ELMAR group. Hledáte odborníka na vzduchotechniku, který je prověřený po celé České republice? Právě jste ho našli. Zajišťujeme montáž klimatizace a vzduchotechniky.

ELMAR group: To je klimatizace, která vydrží

Montáž klimatizace s námi je snadná

Spolupráce s námi začíná konzultací, v rámci které vám doporučíme nejvhodnější řešení klimatizace či vytápění. Dalším krokem je návrh studie a projektové dokumentace, kterou pro vás vytvoříme za pomoci systému CAD. Následuje výběr programového vybavení, techniku volíme po konzultaci s klientem. Technické komponenty odebíráme od prověřené společnosti Honeywell nebo od dalších renomovaných výrobců, například Johnson Controls, JUMO nebo Belimo. Technické prvky nakonec nainstalujeme a zajistíme jejich zprovoznění za pomoci několika technických zkoušek.

Realizace a montáž technologie MaR (měření a regulace)


Dispečerská centrála: To je optimální využití energie

Dále montujeme centrální systém řízení s využitím grafické centrály XBS. Spolupracujeme přitom s již zmíněnou firmou Honeywell, která je špičkou v oboru na dodávání klimatizace. Montáží dispečerské centrály dosáhnete snížení nákladů za energii a údržbu, dále si tím zajistíte dodržování předepsaných hodnot a předpisů a v neposlední řadě zabezpečíte pravidelné vyhodnocování veškerých provozních informací.


Vzduchotechnika po celé České republice

S montováním klimatizace a dalších technických prvků máme zkušenosti po celé České republice. Za celou dobu naší existence jsme se dostali k mnoha zajímavým projektům. Zajišťovali jsme dodávku měření, regulovali vytápění a instalovali chladící jednotky. Celkově bychom mohli naši dosavadní práci shrnout do těchto kategorií:

- průmyslové podniky (DT železárny, strojírny, ŠKODA Mladá Boleslav)
- komerční objekty (Supermarket Prima, zimní stadion Znojmo)
- podniky zásobované teplem (Domovní správa Prostějov)
- státní zakázky (koleje VUT Brno, FN Olomouc)


Klimatizace potřebuje důsledný servis

Montáží klimatizace naše spolupráce s vámi nekončí. Vzduchotechnika je poměrně náročná na údržbu, a proto zajišťujeme její kompletní servis i po dokončení veškerých prací. Naši servisní technici zajišťují pravidelnou prohlídku a údržbu namontovaných systémů. Velkou pozornost přitom klademe na dispečerská centra, kde jsou informace přenášené po telefonních linkách nebo pomocí rádiového spojení.

Klimatizace montujeme po celé republice, Brno a Prostějov jsou ale sídla našich hlavních poboček. Pokud hledáte pro instalaci vytápění odborníka, který je prověřený účastí na mnoha významných projektech, pak je tu pro vás společnost ELMAR group. Vyzkoušejte nás a uvidíte, že budete spokojení.

Servis a kalibrace technologie MaRVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.elmarpv.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.

Vydáno 17.08.2017Vydáno 07.02.2015
324 Zhlédnutí
Topováno 09.03.2020