Výkup papíru Teplice za příznivé ceny

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o. Výroba a prodej šedé strojní lepenky

Výkup papíru Teplice za příznivé ceny

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.
Výroba a prodej šedé strojní lepenkyVýroba šedé lepenky

Chráníme naše lesy, a proto se opětovně snažíme zpracovat jakýkoliv časopis, noviny nebo jinou formu papíru a vytvořit z toho kvalitní lepenku, která se dá nadále použít jako nový výrobek. Vyrábíme lepenky v šedé, hnědošedé, bílošedé nebo dekorativní barvě. Můžeme zajistit ručně vyráběnou kartonáž potahovanou nebo speciální slepovanou lepenku.

Výroba šedé lepenky, SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o., Novosedlice

Papírna vyrábí různé druhy lepenky

Kde se tato firma nachází? Kousek od Ústí nad Labem je oblast Teplic. V těsné blízkosti se nachází právě Novosedlice, kde sídlí SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o., která produkuje různé lepenky a další výrobky. Strojní lepenky mohou být hladké. Rozměr takového archu je 162 na 130 cm. Lepenka však může být také dělená nebo i na dutince.

Papírna, která se zabývá výrobou lepenek různého typu


S výrobou souvisí také výkup sběrového papíru

S výrobním procesem je samozřejmě také spojený výkup sběrového papíru a to za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Přijímané dodávky sběrového papíru mohou být ve formě volně ložených papírů, lisované do balíků nebo fixované na paletách. Minimální množství, které je možné takto odebrat je 100 kg. Jednat se může o noviny, časopisy, letáky, použitou vlnitou lepenku například krabice nebo proklady. Dále také může jít o smíšený sběrový papír.

Skartaci provádíme zdarma


Provádíme skartaci dokumentů zdarma

Máte papíry určené k likvidaci? Potřebujete je speciálně skartovat? Pak využijte naše služby. U procesu skartace musí být vždy přítomný zástupce dodavatele dokumentů. Skartace probíhá ve vířivém rozvlákňovači, takže dokumenty nemohou být v žádném případě opětovně složeny. Oddělená vlákna jsou následně použita na nový výrobek.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sevpap.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Šedá strojní lepenka a výrobky z ní - na to se specializuje SEVEROČESKÁ PAPÍRNA

Šedá strojní lepenka a výrobky z ní - na to se specializuje SEVEROČESKÁ PAPÍRNA

Výroba a prodej šedé lepenky ze sběrového papíru, výrobky ze strojní lepenky, ale také výkup a recyklace sběrového papíru či skartace. To jsou činnosti, kterými se zabývá společnost SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s r.o. z Novosedlic.

Vydáno 19.09.2016Vydáno 21.08.2017
411 Zhlédnutí
Topováno 01.07.2019