Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu

Zima se pomaloučku polehoučku přibližuje a je načase myslet na to, čím v zimě budeme topit. Bydlíte v rodinném domě na vesnici nebo ve městečku a máte domácí klasický kotel na pálení dřeva? Nebo modernější na brikety? Přivezeme až do domu dřevěné brikety, palivo, piliny nebo štípané dřevo.

Dřevěné brikety Jiří Hartman

Dřevo do kotle i do krbu

Krbové a štípané dřevo můžete také zakoupit přímo na Pile Hartman v Lázních Bělohrad. Jejich práce se zabývá komplexním zpracováním dřeva a ostatní dřevní hmoty. Zaměřují se na těžbu pomocí různých technických postupů. Ochotně zajistí dopravu dřeva, pořez kulatiny i prodej hotových výrobků.

Veškeré služby pily Hartman


Co patří mezi jejich sortiment a služby?

V sortimentu najdete hranoly a trámy, latě, středové a bokové prkna, hraněné fošny, obkladové a podlahové palubky, truhlářské řezivo, tesařské konstrukce, OSB desky, brikety a sušené štípané dřevo. Služby zahrnují pořez kulatiny, impregnaci dřeva, hoblování, prodej a sušení řeziva, dopravu nebo ostření pil.

Štípané dřevo do krbů i kotlů


Těšíte se na zimu?

Těší se na ni zřejmě jenom ten, kdo už má dřevo naskládané hezky doma v kotelně a ví, že mu v zimě nebude zima a že si bude mít čím zatopit. Například dřevěné brikety se hodí do kotlů na uhlí i dřevo nebo do krbů. Jsou ekologické a mají vysokou výhřevnost. Štípané dřevo si můžete vybrat buďto měkčí z jehličnanů nebo tvrdší z listnatých stromů, které déle hoří. Udělejte si v zimě pořádné teploučko a neomezujte se, když budete mít zásobu, budete klidní.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://pilahartman.cz/

Vydáno 25.09.2017
2111 Zhlédnutí
Topováno 08.11.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej stavebního, palubkového či truhlářského dřeva a dalšího materiálu

Prodej stavebního, palubkového či truhlářského dřeva a dalšího materiálu
Potřebujete dřevo na stavbu, truhlářskou výrobu či podlahu? Pila Hartman se zabývá komplexním zpracováním dřeva od těžby přes dopravu či pořez až po samotný prodej. Sídlo firmy se nachází v obci Choteč, která je dobře dostupná z Nového Jičína, Hořic, Hradce Králové, Podkrkonoší i Nové Paky.

Pilařská výroba Jiří Hartman: stavební i truhlářské řezivo

Pilařská výroba Jiří Hartman: stavební i truhlářské řezivo
Pilařská výroba má ve společnosti Jiří Hartman tradici již od roku 1923. Zabýváme se komplexním zpracováním dřeva, jeho dopravou i prodejem hotových výrobků. Najdete u nás kvalitní stavební řezivo všeho druhu, temperovaný sklad na truhlářské řezivo i palivo a piliny. Ze služeb pak můžete využít ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Hartman
WEBOVÁ STRÁNKA
Jiří Hartman
pilahartman.cz
Adresa

Adresa

Choteč 121
Choteč 507 81

info@pilahartman.cz
+420 775 216 561


Najdete nás také zde:

ARES
captcha