Pilařská výroba Jiří Hartman: stavební i truhlářské řezivo

Pilařská výroba má ve společnosti Jiří Hartman tradici již od roku 1923. Zabýváme se komplexním zpracováním dřeva, jeho dopravou i prodejem hotových výrobků. Najdete u nás kvalitní stavební řezivo všeho druhu, temperovaný sklad na truhlářské řezivo i palivo a piliny. Ze služeb pak můžete využít například sušení řeziva, impregnaci dřeva nebo hoblování dřeva.

pilařská výroba nabízející kvalitní truhlářské a stavební řezivo

Stavební řezivo různých rozměrů

Stavební řezivo vyrábíme z kvalitní smrkové kulatiny, a to hned v několika variantách. Na své si u nás přijdou ti, kteří shánějí jen několik kusů latí, i ti, kteří mají zájem o kompletní dodávku stavebního konstrukčního dřeva, či střešních vazeb. Nabízíme následující typy stavebního řeziva:

- Latě o rozměrech 3/5, 4/6, 6/8 cm
- Hranoly: jakékoliv sudé rozměry 8/8 - 26/26
- Fošny: rozměry 40, 50, 60/100-240
- Prkna středová (prizmovaná) - rozměry 20, 22, 24, 26, 28, 32/80-200
- Prkna boční netříděná – rozměry 20, 24/80-240

Také v případě, že máte na stavební řezivo netradiční nároky, jsme vám ale k dispozici. Naše pilová výroba je velmi flexibilní, rádi se proto přizpůsobíme vašim požadavkům a zhotovíme vám stavební řezivo přesně dle vašich potřeb. Ať už tak stavíte dřevostavbu, pergolu nebo jen potřebujete pár latí, u nás jistě pořídíte.

Stavební řezivo vám vyrobíme na míru


Truhlářské řezivo z kvalitních dřevin

Stavební řezivo ale není to jediné, co vám naše pilařská výroba může nabídnout. Prodáváme také suché truhlářské řezivo pro výrobu oken, nábytku dveří i zajímavých doplňků. Truhlářské řezivo vyrábíme z těch nejkvalitnějších kmenů smrků, borovic, modřínů, buků, dubů, bříz i olší, a to na rámové nebo pásové pile. S námi tak máte jistotu, že bude truhlářské řezivo vysoce kvalitní a zároveň si zachová naprosto přirozený vzhled.

Truhlářské řezivo se hodí k výrobě nábytku, oken i podlah


Pilařská výroba Lázně Bělohrad

Sháníte i vy kvalitní stavební nebo truhlářské řezivo? Nebo máte jinou zakázku týkající se dřeva? Neváhejte a obraťte se na nás. Naše pilařská výroba není téměř ničím omezena, rádi se s vámi tak domluvíme na konkrétní zakázce a vystavíme vám podrobnou cenovou nabídku. Najdete nás v malé obci Choteč poblíž města Lázně Bělohrad.Vydáno 20.11.2015
797 Zhlédnutí
Topováno 22.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu

Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu
Zima se pomaloučku polehoučku přibližuje a je načase myslet na to, čím v zimě budeme topit. Bydlíte v rodinném domě na vesnici nebo ve městečku a máte domácí klasický kotel na pálení dřeva? Nebo modernější na brikety? Přivezeme až do domu dřevěné brikety, palivo, piliny nebo štípané dřevo.

Prodej stavebního, palubkového či truhlářského dřeva a dalšího materiálu

Prodej stavebního, palubkového či truhlářského dřeva a dalšího materiálu
Potřebujete dřevo na stavbu, truhlářskou výrobu či podlahu? Pila Hartman se zabývá komplexním zpracováním dřeva od těžby přes dopravu či pořez až po samotný prodej. Sídlo firmy se nachází v obci Choteč, která je dobře dostupná z Nového Jičína, Hořic, Hradce Králové, Podkrkonoší i Nové Paky.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Hartman
WEBOVÁ STRÁNKA
Jiří Hartman
pilahartman.cz
Adresa

Adresa

Choteč 121
Choteč 507 81

info@pilahartman.cz
+420 775 216 561


Najdete nás také zde:

ARES
captcha