Prodej stavebního, palubkového či truhlářského dřeva a dalšího materiálu

Jiří Hartman

Prodej stavebního, palubkového či truhlářského dřeva a dalšího materiálu

Jiří HartmanProdej stavebního, palubkového či truhlářského dřeva a dalšího materiálu

Potřebujete dřevo na stavbu, truhlářskou výrobu či podlahu? Pila Hartman se zabývá komplexním zpracováním dřeva od těžby přes dopravu či pořez až po samotný prodej. Sídlo firmy se nachází v obci Choteč, která je dobře dostupná z Nového Jičína, Hořic, Hradce Králové, Podkrkonoší i Nové Paky.

Prodáváme stavební, truhlářské i palubkové dřevo pro nejrůznější využití.

Stavební a truhlářské dřevo

Ať už potřebujete dřevo pro výrobu truhlářského sortimentu či pro stavební účely, z široké palety produktů Pily Hartman si jistě vyberete. Hranoly, trámy, latě, hraněné fošny či tesařské konstrukce splní požadavky všech truhlářů, stolařů, tesařů i jednotlivců, kteří tento materiál potřebují.

Toto vysoce kvalitní truhlářské řezivo je vyráběné z jehličnaté i listnaté kulatiny a je ideální pro výrobu masivního nábytku. Kromě truhlářského a stavebního dřeva je k dispozici i palivové dřevo, dřevěné brikety či štípané dřevo do krbů a kamen.

Pila Jiří Hartman – prodej stavebního a truhlářského dřeva


Palubkové dřevo

Pila Hartman rovněž zajišťuje prodej palubkového dřeva, vhodného pro výrobu dřevěných podlah. Klienti si mohou vybrat z různých rozměrů smrkových podlahových a obkladových palubek, které jsou skladem ihned k odběru. Vstupním materiálem pro výrobu dřevěných palubek je uměle vysušené středové řezivo.

Potřebujete-li dřevo v jakémkoliv stavu, obraťte se na pilu Jiřího Hartmana v Chotči, jejíž kořeny sahají až do 20. let minulého století. Kromě rozsáhlého portfolia stavebního, truhlářského či palubkového dřeva, které je ihned k odběru, přináší společnost možnost konzultace a individuálního přístupu.

Kvalitní palubky různých rozměrů pro vaši podlahu
FIREMNÍ ČLÁNKY


Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu

Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu

Zima se pomaloučku polehoučku přibližuje a je načase myslet na to, čím v zimě budeme topit. Bydlíte v rodinném domě na vesnici nebo ve městečku a máte domácí klasický kotel na pálení dřeva? Nebo modernější na brikety? Přivezeme až do domu dřevěné brikety, palivo, piliny nebo štípané dřevo.

Vydáno 25.09.2017
Pilařská výroba Jiří Hartman: stavební i truhlářské řezivo

Pilařská výroba Jiří Hartman: stavební i truhlářské řezivo

Pilařská výroba má ve společnosti Jiří Hartman tradici již od roku 1923. Zabýváme se komplexním zpracováním dřeva, jeho dopravou i prodejem hotových výrobků. Najdete u nás kvalitní stavební řezivo všeho druhu, temperovaný sklad na truhlářské řezivo i palivo a piliny. Ze služeb pak můžete využít například sušení řeziva, impregnaci dřeva nebo hoblování dřeva.

Vydáno 20.11.2015Vydáno 21.10.2016
456 Zhlédnutí
Topováno 15.04.2017