Uhelné sklady a kovošrot

Blíží se zima a vy ještě nemáte doma potřebné palivo? Chtělo by to uhlí, dřevo i písek? V tom případě je čas představit vám uhelné sklady, které mají všeho dostatek a ještě i něco navíc. V případě, že vám v domácnosti nebo ve firmě překáží staré železo, tak rovněž se můžete obrátit na uhelné sklady. A které takové rozmanité služby poskytují? Firma PÁBLOVI – uhelné sklady a kovošrot se sídlem v Jaroměři.

Petr Pábl Uhelné sklady a kovošrot Jaroměř

Různé druhy paliva, písku i dalších služeb

Firma PÁBLOVI – uhelné sklady a kovošrot má na trhu tradici již od roku 1991, kdy byla vedena ještě pod jménem uhelné sklady Josef Pábl. V roce 2006 získala firma současný název a vedení převzali synové pana Josefa Pábla. Obsahem služeb a produktů je především černé a hnědé uhlí, koks, palivové dřevo a písek. Dále firma poskytuje služby v oblasti kovošrotu. Zajišťuje odvoz železa z firem i domácností a kromě odkupu železa, kovů, hliníku a mědi odebírá i papír.

Uhelné sklady, které umí víc


Prodej a dovoz uhlí, dřeva a dalšího sortimentu

Obsahem služeb firmy je především prodej a dovoz uhlí. Jedná se o druhy hnědého uhlí jako Ledvické, Ořech Ia, Ořech IIa, Kostka, černého uhlí a sice Kovovářské a Černé ořech, dále koksy v provedení Koks otopová směs nebo Koks ořech II. Dalším sortimentem je palivové dřevo, které má výběr z druhů Volné dříví měkké, Velké balíky dřeva, Balíčky dřeva měkké, Balíčky dřeva tvrdé. Dalším žádaným sortimentem je písek, a sice říční nebo kopaný, dále mulčovací kůra, kačírky, drtě (štěrky). Ke službám patří i zajištění dopravy auty Mitsubishi Fuso nebo Multikára a také složení dopravníkovým pásem na místo určení.

Objednejte si palivo i další služby


Služby kovošrotu

Kovošrot je vybavený vozem Tatra s hydraulickou rukou, díky které si můžete zajistit nakládku i odvoz starého železa a součástí jsou i paličské práce prováděné profesionálně a odborně proškolenými zaměstnanci.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pablovi.cz/

Vydáno 25.09.2017
780 Zhlédnutí
Topováno 24.04.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Uhlí a palivové dřevo od firmy PÁBLOVI – UHELNÉ SKLADY A KOVOŠROT Jaroměř

Uhlí a palivové dřevo od firmy PÁBLOVI – UHELNÉ SKLADY A KOVOŠROT Jaroměř
Potřebujete uhlí na zimu? Kvalitní uhlí i další palivo prodává firma PÁBLOVI – UHELNÉ SKLADY A KOVOŠROT z Jaroměře. Na českém trhu působíme od roku 1991 a zabýváme se prodejem hnědého i černého uhlí, koksů, palivového dřeva a písků, ale také výkupem kovového odpadu a barevných kovů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Petr Pábl Uhelné sklady a kovošrot Jaroměř
WEBOVÁ STRÁNKA
Petr Pábl
www.pablovi.cz
Adresa

Adresa

5. května 132
Jaroměř - Josefov 551 02

pablovi.uhelne.sklady@cmail.cz
+420 491 812 494


Najdete nás také zde:

ARES
captcha