Spolehlivé, vchodové bezpečnostní dveře - moderní vstupní dveře na míru od firmy BARAN

Baran - FMB, spol. s r.o. Okna, dveře, vrata, stavba

Spolehlivé, vchodové bezpečnostní dveře - moderní vstupní dveře na míru od firmy BARAN

Baran - FMB, spol. s r.o.
Okna, dveře, vrata, stavba
Vchodové domovní dveře pro zákazníky z celého Moravskoslezského kraje

Naše společnost se nazývá Baran - FMB, spol. s r.o. a zaměřujeme se na výrobu vchodových dveří, které se hodí do každého domu. Toužíte také po nových, krásných, originálních a především bezpečných vchodových dveřích? Pak pro Vás máme připravený široký sortiment našich výrobků.

Vchodové domovní dveře, Baran - FMB, spol. s r.o. Okna, dveře, vrata, stavba

Vchodové dveře, které na první pohled upoutají pozornost

Každý, kdo přijde k domu, vidí v prvé řadě dveře. Dejte jim styl, šmrnc a půvab a udělejte z něčeho tak obyčejného něco úplně neobyčejného. Výměna vchodových dveří se provádí většinou spolu s rekonstrukcí nebo opravou domu. Mezi další případy přichází v úvahu stavba nového domova, kam si chcete dát právě luxusní vchodové dveře, které upoutají pozornost, budou ve špičkové kvalitě a přitom za příjemnou cenu. To všechno splňují naše produkty.

Vchodové dveře mohou mít i zajímavý kreativní design


Jak jsou na tom z pohledu bezpečnosti?

Jistě Vás posléze napadne otázka, jak jsou na tom tyto vchodové dveře se zabezpečením. Ani zde se není čeho obávat. Každý produkt je vybaven bezpečnostní exteriérovou výplní, která zaručuje vysokou pevnost, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a jakémukoliv počasí či jiným teplotním změnám a má také skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Design skel si navíc můžete vybrat až ze 100 druhů variant.

Nejlepší a nejširší výběr najdete právě u nás


Bezkonkurenční výběr ze standardních dveří až po exkluzivní či atypické

S našimi produkty máte zajištěnou nejenom bezpečnost, ale také kreativní design. Můžete si vybrat z mnoha barevných dekorů, aby právě vchodové dveře ladily s okolím, ale vybírejte také tak, aby byly dominantní, což podtrhují svou elegancí a půvabem.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.baran.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kvalitní dřevěná okna a dveře vyrábí BARAN – FMB Opava

Kvalitní dřevěná okna a dveře vyrábí BARAN – FMB Opava

Přejete si nová dřevěná okna nebo dřevěné dveře? Obraťte se na firmu BARAN – FMB spol. s.r.o. Opava. Jsme specialisté na výrobu moderních a kvalitních oken a dveří. Dřevěná okna a dveře vám přinesou do života více kvality, a to díky jedinečnosti, síle, kráse a funkčnosti materiálu. Buďte šetrní k životnímu prostředí a zůstaňte ve spojení s přírodou s našimi dřevěnými okny a dveřmi.

Vydáno 27.04.2016
Dřevěná i plastová okna, která domům sluší

Dřevěná i plastová okna, která domům sluší

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Rozhodli jste se pro pořízení nových oken, nebo potřebujete svá stávající okna pouze uvést do lepšího stavu? Firma Baran - FMB vám v každém případě pomůže. Jedná se o firmu pracující již léta v oblasti stavebnictví, která vyrábí plastová i dřevěná okna a dveře do každého interiéru i exteriéru. Společnost Baran - FMB je schopna zajistit také hliníkové opláštění oken, které vašim oknům vdechne nový život.

Vydáno 28.02.2017Vydáno 28.09.2017
492 Zhlédnutí
Topováno 27.10.2018

Okna, hliníkové okenní opláštění a příslušenství

Okna, hliníkové okenní opláštění a příslušenství

Okna, hliníkové opláštění Aluskin pro okenní systémy a příslušenství

Dveře interiérové a vchodové

Dveře interiérové a vchodové

Dveře interiérové, balkonové a vchodové, vstupní, v moderním designu a vysoké kvalitě

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, vrata lamelová rolovací z hliníku