Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast

Firma se snaží vyhovět i zákazníkům, kteří ještě nemají úplně konkrétní představu o daném produktu a proto naše vývojové oddělení může vypracovat hned několik návrhů v podobě skic a zvolená varianta se nadále vypracovává již do konkrétního výkresu.

Propagační stojany, Feroplast

Máte prodejnu potravin nebo drogerie?

Vlastníte více obchodů a jste obchodní řetězec, nebo máte jenom jednu prodejnu? Každý může využít našich služeb a produktů a vybrat si z široké škály regálů nebo drátěných košů. Vybavení prodejen může být i vkusné a praktické. Překvapit můžete své zákazníky například otočnými stojany. Ať prodáváte cokoliv nebo máte jakýkoliv druh podnikání, jistě se budou hodit. Tyto produkty existují v různých velikostech, takže se dokážou skvěle přizpůsobit daným prostorám. Najdete zde i nákupní košíky.

Designově zajímavé produkty, které jsou především vždy funkční a kvalitní


Firemní stojany pro velké i malé firmy

Chcete zaujmout každého návštěvníka a dát do recepce stojan, který zaujme pozornost každého, kdo vstoupí? Tyto stojany se také skvěle hodí jako propagace na různé veletrhy. Na ně můžete uložit propagační materiály, brožury, letáky, tiskopisy a mnoho dalšího. Při odběru většího množství máte navíc slevu, což potěší jistě každého budoucího zákazníka.

Využijte i velké firemní stojany


Pořídit si můžete i vybavení do kuchyně

Do každé kuchyně se hodí držák polic, otočná police, malá závěsná polička, odkapávač talířů nebo držák kořenek. Z dalších výrobků si můžete vybrat pojízdný vozík, mříž, koš na kolo nebo držák novin. Najde se zde pro každého něco.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.feroplast.cz

Vydáno 29.09.2017
603 Zhlédnutí
Topováno 04.09.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Feroplast: drátěný program pro vaši prodejnu i kancelář

Feroplast: drátěný program pro vaši prodejnu i kancelář
Vybavte si kancelář či prodejnu kvalitními drátěnými výrobky! Kompletní drátěný program je součástí výroby společnosti Feroplast, s.r.o.. Zabýváme se výrobou nejrůznějších firemních a propagačních stojanů, prodejních regálů a dalších prvků. V této oblasti je jedním z významných hráčů na trhu.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FEROPLAST spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FEROPLAST spol. s r.o.
www.feroplast.cz
Adresa

Adresa

Sokolohradská 1676
Chotěboř 583 01

feroplast@feroplast.cz
+420 569 626 607


Najdete nás také zde:

ARES
captcha