Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit

Stydíte se mluvit cizím jazykem před ostatními? Není Vám to příjemné nebo se zkrátka bojíte či ostýcháte? Nemusíte se ničeho obávat, my jsme se snažili přizpůsobit každému, a proto jsou zde jazykové kurzy i pro lidi, kteří se něčeho podobného obávají, mají z toho strach, nebo se zkrátka jenom ostýchají před ostatními mluvit cizím jazykem.

Kurzy angličtiny pro všechny, Jazyková škola LITE

Bez učebnic a složité gramatiky

Myslíte si, že se na jazykové škole budete cítit divně? Netroufáte si jít na podobné kurzy? Pak nemějte strach a bez obav se na některý z kurzů přihlaste. Mluvíme a to až z 80%. Díky tomu si angličtinu osvojíte a místo respektu získáte hravý pohled na celou problematiku. Možná Vás to začne i bavit!

Podívejte se na naše internetové stránky, kde se toho dozvíte více


Mluvit, mluvit a mluvit to je klíč k úspěchu

Zkratka našeho vzdělávacího střediska vznikla z anglického názvu Life Improvement Through Education. V překladu to znamená zlepšování života pomocí vzdělávání. Z jedné pražské školy jsme se postupně rozrostli na 12 poboček jazykových škol. Pokud se chcete naučit plynule anglicky mluvit, pak je základem mluvení, proto je potřeba mluvit, mluvit, mluvit, tak jako jsme se naučili náš mateřský rodný jazyk v dětství. Procvičováním a slovíčky, takže je potřeba trénovat.

Pobočky na území České republiky


Zbavte se ostychu

Nevíte, jestli je to pro Vás vhodné? Myslíte si, že už se ničemu novému naučit nemůžete? Pak to můžete přijít jenom vyzkoušet, za to nic nedáte. Pokud cizí jazyk máte rádi a chcete jej umět, pak to bude jednoduché. Nečeká Vás nudná a nezáživná hodina, snažíme se být přátelští a povzbudit každého v mluvení!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lite.cz

Vydáno 11.10.2017
131 Zhlédnutí
Topováno 13.12.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Intenzivní jazykové kurzy v Ostravě trochu jinak

Intenzivní jazykové kurzy v Ostravě trochu jinak
Dělá vám problém naučit se anglicky? Začali jste už několikrát, ale nikdy jste se nedokázali dostat na požadovanou úroveň? Máte stále pochybnosti a nejasnosti v gramatice a potřebujete rozšířit slovní zásobu? Vyzkoušejte intenzivní jazykový kurz, který své klienty učí moderně, srozumitelně a hlavně ...

Kurzy angličtiny LITE – naučíme vás mluvit anglicky bez učebnic a nudné gramatiky

Kurzy angličtiny LITE – naučíme vás mluvit anglicky bez učebnic a nudné gramatiky
Učíte se anglicky již řadu let, ale stále jste v komunikaci nejistí? Bojíte se mluvit? Nebo jste úplný začátečník a hledáte skutečně účinné kurzy anglického jazyka? Zapomeňte na nudné biflování z učebnic a nic neříkající gramatické poučky a navštivte revoluční kurzy angličtiny v jazykové škole ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jazyková škola LITE
WEBOVÁ STRÁNKA
Jazyková škola LITE
www.lite.cz
Adresa

Adresa

Na Hradbách 16
Ostrava - Moravská Ostrava 702 00

ostrava@lite.cz
+420 773 590 282


Najdete nás také zde:

ARES
captcha