Kurzy angličtiny LITE – naučíme vás mluvit anglicky bez učebnic a nudné gramatiky

Učíte se anglicky již řadu let, ale stále jste v komunikaci nejistí? Bojíte se mluvit? Nebo jste úplný začátečník a hledáte skutečně účinné kurzy anglického jazyka? Zapomeňte na nudné biflování z učebnic a nic neříkající gramatické poučky a navštivte revoluční kurzy angličtiny v jazykové škole LITE. My vás nebudeme nudit obecnými pravidly, my vás naučíme angličtinu používat v praxi.

Kurzy angličtiny LITE – naučíme vás mluvit anglicky bez učebnic a nudné gramatiky

Anglický jazyk je dnes považován téměř za samozřejmost a požaduje se nejen při studiu, ale často také při pracovních pohovorech. Výuka angličtiny ve školách ani komerční kurzy angličtiny tomu ale často neodpovídají. Setkáváme se tak s lidmi, kteří se anglicky učí již řadu let, ale plynule mluvit v podstatě neumí. Jazyková škola LITE jde na výuku angličtiny proto jinak. My nabízíme zajímavé a zábavné kurzy angličtiny pro studenty, podnikatele, zaměstnance, ale i důchodce a to jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Ať už tak angličtinu potřebujete v odborné praxi, chystáte se cestovat do zahraniční nebo si prostě chcete přečíst anglickou knihu či poznat nové přátele, naše jazykové kurzy jsou tu pro vás

Výuka angličtiny bez učebnic a složité gramatiky

Ptáte se, v čem se kurzy anglického jazyka v naší jazykové škole liší od těch ostatních? U nás nečekejte žádné učebnice ani pracovní listy. Věříme totiž, že k osvojení jazyka pomáhá jedině mluvení, opakování a okamžité použití v praxi. Naše kurzy angličtiny se tak z 80% skládají z mluvení a praxe. Nejde totiž o to, naučit se mechanicky nějakou poučku, ale umět jí použít. Stejně jako jste si osvojovali mateřský jazyk, si tak na našich kurzech postupně osvojíte angličtinu a výsledky uvidíte okamžitě.

Gramatika je v anglickém jazyce samozřejmě potřebná. Výuka angličtiny metodou LITE ale není pouze přehledem nic neříkajících pravidel. My učíme gramatiku srozumitelně a pomocí takzvaných větných vzorců. Ty vám pomohou naučenou gramatiku ihned uvést do praxe, jednoduše tak pochopíte vše, v čem jste doteď tápali, získáte aktivní slovní zásobu a zbavíte se ostychu mluvit. 

Kurzy anglického jazyka pod vedení zkušených lektorů

Stává se vám, že při hodině angličtiny usínáte a nedáváte pozor? Nebo se bojíte promluvit nahlas, protože by se vám spolužáci smáli? To v naší jazykové škole nečekejte. Kurzy angličtiny vás totiž provedou zkušení lektoři, kteří vám pomohou s výslovností, gramatikou i počátečním ostychem a s úsměvem vám zodpoví všechny dotazy. Výuka angličtiny se u nás tak nese v přátelském a aktivním duchu, kdy jednoduše nemáte čas se nudit. Před zahájením kurzu navíc zdarma otestujeme vaši úroveň, nemusíte tak mít strach, že nebudete výuce stačit, naše kurzy jsou ušité na míru vašim potřebám a aktuálním znalostem.

Kurzy angličtiny po celé republice

Zaujala vás jazyková škola LITE a naše výuka angličtiny? Navštivte naše webové stránky a vyberte si kurzy anglického jazyka podle svého gusta. Nabízíme individuální kurzy, intenzivní letní kurzy, ale i kurzy angličtiny pro veřejnost. Kurzy angličtiny navíc rozbíháme každý měsíc, nemusíte tak čekat a s učením jazyka můžete začít ihned. Kurzy angličtiny vám navíc nabízíme nejen v Praze, ale i v dalších 13 českých městech, jako je například Brno, Plzeň, Olomouc, Jihlava nebo Pardubice. Anglicky se u nás tak může učit skutečně každý.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lite.cz

Vydáno 16.06.2015
342 Zhlédnutí
Topováno 16.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit

Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit
Stydíte se mluvit cizím jazykem před ostatními? Není Vám to příjemné nebo se zkrátka bojíte či ostýcháte? Nemusíte se ničeho obávat, my jsme se snažili přizpůsobit každému, a proto jsou zde jazykové kurzy i pro lidi, kteří se něčeho podobného obávají, mají z toho strach, nebo se zkrátka jenom ...

Intenzivní jazykové kurzy v Ostravě trochu jinak

Intenzivní jazykové kurzy v Ostravě trochu jinak
Dělá vám problém naučit se anglicky? Začali jste už několikrát, ale nikdy jste se nedokázali dostat na požadovanou úroveň? Máte stále pochybnosti a nejasnosti v gramatice a potřebujete rozšířit slovní zásobu? Vyzkoušejte intenzivní jazykový kurz, který své klienty učí moderně, srozumitelně a hlavně ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jazyková škola LITE
WEBOVÁ STRÁNKA
Jazyková škola LITE
www.lite.cz
Adresa

Adresa

Na Hradbách 16
Moravská Ostrava 702 00

ostrava@lite.cz
+420 773 590 282


Najdete nás také zde:

ARES
captcha