TSS, spol. s r. o.
Třebechovická slévárna a strojírna



Slévárna TSS

Slévárna a modelárna nabízí zákazníkům výrobky na území České republiky, ale mohou putovat i do zahraničí. Mohou to být modely z polystyrenu, dřeva, hliníku nebo umělých a plastických hmot. Specializujeme se na výrobky z šedé litiny, které se vyrábí na přání zákazníka. Výrobky je také možné opracovat pomocí CNC obrábění. To zajišťuje naše samostatná kovovýroba.

TSS, spol. s r. o. Třebechovická slévárna a strojírna

Odlitky pro automobilový, potravinářský i zemědělský průmysl

Odlitky mohou být i z šedé litiny, na které se specializujeme. Mezi další se řadí odlitky z bronzu a hliníku, zajišťujeme odlitky z tvárné litiny, ocelolitiny a odlitky na polystyrenové modely. Naše modelárna patří mezi nejlépe vybavené modelárny v ČR. Disponujeme 6 obráběcími centry pro CNC obrábění a to různých materiálů. Modelárna pracuje dle přání zákazníků a je schopna vyrobit modely ze dřeva, polystyrenu, hliníku a plastických hmot.

Zákazníkovi dodáme zboží na klíč až do domu


CNC obrábění

Naše centrum pro CNC obrábění zajišťuje obrábění železa, oceli, šedé litiny, tvárné litiny a nerezu. Mezi hlavní však patří obrábění polystyrenu a polystyrenových a dřevěných modelů. Kovovýroba se specializuje na výrobky železných i neželezných kovů. V této oblasti se také zhotovují výrobky formou svařování, soustružení, frézování nebo broušení.

Vyrobíme odlitky pro nohy od laviček, litinové grilovací pánve a mnoho dalšího


Vždy dbáme na vysokou kvalitu a spokojenost našich zákazníků

Díky mnohým kvalitně odvedeným zakázkám se naše firma může nadále rozvíjet a rozrůstat. Nově také nabízíme kusovou výrobu. Odlitky do 3D tištěných forem. Má to mnoho výhod. Zejména odpadají vysoké náklady na modelové zařízení a zhotovení výrobku je velice rychlé.



Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tsssro.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Soukromá slévárna a strojírna zajistí modely z mnoha materiálů

Soukromá slévárna a strojírna zajistí modely z mnoha materiálů

Potřebujete vyrobit odlitky či modely ze dřeva, hliníku, polystyrenu, umělých hmot a dalších materiálů? Společnost TSS vám pomůže. Tato soukromá slévárna a strojírna disponuje moderním vybavením, obráběcím centrem pro úpravu produktů a modelárnou. Firma se zaměřuje i na kovovýrobu.

Vydáno 20.10.2016



Vydáno 11.10.2017
206 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2018