Elektroinstalace a elektromontáže na míru - bezproblémové využívání elektrické energie

ELMONT GROUP, a.s.

Elektroinstalace a elektromontáže na míru - bezproblémové využívání elektrické energie

ELMONT GROUP, a.s.
Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů využívat elektrickou energii, svěřte vaše požadavky naší společnosti ELMONT GROUP, a.s. se sídlem v Brně.

Elektroinstalace a elektromontáže, ELMONT GROUP, a.s.

Zakázky od návrhů až po generální opravy a nové výstavby

Naše společnost ELMONT GROUP, a.s. poskytuje zákazníkům řešení v oblasti návrhů, projektů, rekonstrukcí, generálních oprav i nových staveb, které zaručuje kvalitu a spokojenost zákazníka. K hlavní činnosti našich služeb patří servis technologických systémů budov jako elektroinstalace bez omezení napětí, instalace v prostorech s nebezpečím výbuchu, bezpečnostních, kamerových a docházkových systémů jako i telekomunikačních v komerčních budovách, zdravotnických zařízeních, nákupních centrech, hotelích, ale také v rodinných a bytových domech, atd.

Služby na míru zákazníkům


Elektroinstalace a kvalita elektromontáže

Bez elektroinstalace se neobejde žádná stavba ani průmyslový objekt. A s ní souvisí především kvalita elektromontáže. V této oblasti vám naše společnost poskytne plán a návrh nových elektroinstalací, kompletní elektromontáže na míru, renovaci starých elektroinstalací, opravy i revize. V rámci elektromontáží provádíme také revize elektrických zařízení a v rámci elektroinstalací venkovní i vnitřní elektrické rozvody (VN, NN).

Elektromontáže a elektroinstalace v rámci celé ČR


Bezpečnostní a kamerové systémy

Další žádanou službou od naší společnosti jsou bezpečnostní a kamerové systémy. V obou případech vám zajistíme konzultaci a návrh až samotnou realizaci a uvedení do provozu včetně zaškolení, atd. Můžete si vybrat z technických zařízení jako elektrická zabezpečovací signalizace, požární, ozvučovací systémy, elektronická kontrola vstupu, atd. Kamerové systémy CCTV vám umožní sledování prostorů pomocí vhodně umístěných kamer v moderním provedení.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elmontgroup.cz


Vydáno 17.10.2017
134 Zhlédnutí
Topováno 14.11.2019

Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace na míru, elektromontáže, opravy a revize elektroinstalací a elektrických zařízení

Kamerové systémy (CCTV)

Kamerové systémy (CCTV)

Kamerové systémy, monitorování pomocí IP kamer, CCTV kamer, bezpečnostních a průmyslových kamer

El. zabezpečovací a požární signalizace

El. zabezpečovací a požární signalizace

Elektrická zabezpečovací signalizace EZS, elektrická požární signalizace EPS, evakuační rozhlas