CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

elmontgroup@elmontgroup.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 541 246 396

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Bieblova 1754/27
Brno 613 00

ELMONT GROUP, a.s.

Firma ELMONT GROUP, a.s. Brno řeší kompletně řešení elektroinstalace bez omezení napětí, instalace v prostorech s nebezpečím výbuchu, trafostanice, transformovny a rozvodny. Silnoproudé elektroinstalace z materiálu značek ABB, SIEMENS, SCHNEIDER, MÖLLER, OEZ. Bezpečnostní systémy, kamerové systémy, datové sítě, telekomunikační systémy a diagnostika termovizí.

Od technické konzultace a návrhy přes vypracování dokumentace až po realizaci a následný servis a s technickou podporou 24/7. V průmyslových objektech, zdravotnických zařízeních, hotelových a společenských zařízeních, obchodních domech a nákupních centrech, nájemních a bytových domů.

Bezpečnostní systémy, jako jsou elektrické zabezpečovací signalizace, určené k ochraně proti neoprávněnému vniknutí do objektu a k včasné signalizaci případného napadení pachatelem, a dále pak elektrická požární signalizace EPS.

Provádíme návrh, projektování, montáž, opravu, servis, údržbu, školení obsluhy, revize vnějších a vnitřních silnoproudých elektroinstalací z materiálů značek ABB, SIEMENS, SCHNEIDER, MÖLLER, SCHRACK, OEZ, LEGRAND, přípojek VN, NN, rozvoden a transformoven VN, systémů zajištěného napájení-UPS, dieselgenerátorů, vnitřních a vnějších kabelových rozvodů VN a NN, průmyslových instalací, přípojnicové.

Zaměřujeme se také na rekonstrukce stupaček, výměny rozvaděčů, elektroinstalace, elektrických rozvodů, zásuvkových rozvodů a systémů vnitřního a vnějšího osvětlení včetně systémů řízení osvětlení.

Postaráme se i návrhy, montáž a rekonstrukce hromosvodů pasivních a aktivních, telekomunikačních systémů, elektronických zabezpečovacích systémů EZS, EPS bezpečnostní signalizace, protipožární, elektrické požární signalizace.

Postaráme se i o servis bezpečnostních a kamerových systémů, měření a regulace, MaR, strukturované kabeláže datové sítě, kamerové, přístupové a monitorovací systémy, ACS kamer, elektronické kontroly vstupu, revize elektrických zařízení bez omezení napětí, domovní a průmyslové elektroinstalace i elektroinstalace ve zdravotnických zařízeních, hotelových a společenských zařízeních, obchodních domech, termovize, bezkontaktní detekce poruch, systémů kamerových, bezpečnostních, CCTV, docházkových a přístupových.

Zaměřujeme se na bezpečnostní technologie a elektronické kontroly vstupu.

Rekonstrukce a výstavba rozvodných zařízení, rozvodny a transformovny 6, 22, 35kV ve vnitřních i venkovních provedení.

Projekce, dodávka na klíč, montáž, servis, poradenství a kompletní dodávka elektrického zabezpečení majetku a objektů systémy GALAXY, DOMINUS, MILLENIUM, ORBIT, PARADOX, JABLOTRON.
Napojení zabezpečených objektů na pult centrální ochrany PCO, hlídání objektu a majetku kamerovým systémem CCTV, DALLMAIER, SAMSUNG, SIEMENS, BOSCH, SONY, instalace elektrické požární signalizace LITES, ESSER,
ZETTLER, SCHRACK, SIEMENS, bezdrátové bezpečnostní systémy, poplachové systémy a perimetrická ochrana.

Telekomunikace, telefonní pobočkové ústředny SIEMENS, AVAYA, 2N, PANASONIC, ALPHATEL, BOSCH, FERMAX.

Certifikát systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Potvrzení NBÚ pro utajované skutečnosti.

moreless
Informační zdroje

Elektronické zabezpečovací systémy a příslušenstvíTelekomunikační zařízeníElektroinstalační práceKontrolní a bezpečnostní zařízení

SLOGAN: Nabízené řešení pro klienta plníme dokonce převyšujeme očekávání

Obchodní značky: ELMONT GROUP

Štítky: silnoproudé elektroinstalace, ABB, SIEMENS, SCHNEIDER, MÖLLER, OEZ, rozvodny, transformovny, Brno

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Elektroinstalace a elektromontáže na míru - bezproblémové využívání elektrické energie

Elektroinstalace a elektromontáže na míru - bezproblémové využívání ...

Pro bezproblémové využívání elektrické energie oslovte firmu ELMONT GROUP, a.s. v Brně, která provádí elektroinstalace a elektromontáže na míru pro stavby i průmyslové objekty.

Kamerové systémy CCTV, bezpečnostní kamery - instalace, servis, revize

Kamerové systémy CCTV, bezpečnostní kamery - instalace, servis, revize

Záruku bezpečí, přehlednou kontrolu a ochranu majetku Vám zajistí bezpečnostní kamery. Instalaci, montáž, servis a revize kamerových systémů CCTV provádí firma ELMONT GROUP, a.s., z Brna.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů ...

Bezpečnostní a kamerové systémy

Bezpečnostní a kamerové systémy

Bezpečnostní a kamerové systémy jsou důležitou součástí ochrany majetku a osob. V dnešní době, kdy se zvyšuje počet krádeží, vandalismu a násilí, je ...


Kontakty

ELMONT GROUP, a.s.
Bieblova 1754/27
Brno 613 00
GPS: 49°12′56.41″ N, 16°36′57.89″ E

49°12′56.41″ N, 16°36′57.89″ E

QR kód firmy ELMONT GROUP, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA ELMONT GROUP, a.s.
Adresa

Adresa

Bieblova 1754/27
Brno 613 00

elmontgroup@elmontgroup.cz
+420 541 246 396

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace a elektromontáže

Kamerové systémy (CCTV)

Kamerové systémy (CCTV)

El. zabezpečovací a požární signalizace

El. zabezpečovací a požární signalizace

Kde nás najdete

Bieblova 1754/27
Brno 613 00

GPS49°12′56.41″ N, 16°36′57.89″ E

Plánování trasy

Bieblova 1754/27 Brno 61300

Prospekty

Část referencíCertifikát kvality firmy