VP AGRO, spol. s r.o.
Výroba a prodej osiv
Distribuce osiv polních plodin, hnojiv a chemických přípravků na ochranu rostlin

Zemědělská činnost vyžaduje nejen trpělivost a vytrvalost, ale také kvalitní péči, která spočívá nejen v poradenství, ale i v nákupu nejkvalitnějších osiv, hnojiv a chemie. Společnost VP AGRO, spol. s r.o. sídlící v Praze poskytuje distribuci osiv polních plodin, chemických přípravků i hnojiv.

Distribuce osiv polních plodin, VP AGRO, spol. s r.o.

Tradice a vysoká kvalita poskytovaných služeb

Pokud hledáte společnost, která má na zemědělském trhu tradici již několik desítek let a poskytuje kvalitní produkty a služby, tak společnost VP AGRO, spol. s r.o. splňuje všechny požadavky. Na trhu působí již od roku 1991 a je významným distributorem osiv pro polní plodiny, hnojiv a chemie. Společnost je orientovaná na poskytování vysoce kvalitních služeb a úzce spolupracuje s vědeckými a odbornými pracovišti u nás i v zahraničí. K dalším činnostem patří nákup a prodeje zemědělských komodit, poradenská a pokusnická činnost, monitoring výskytu škůdců, atd.

Produkty a služby pro zemědělství


Osiva polních plodin

Společnost je vlastníkem certifikátů kvality ISO 2001 a GMP B2. Jako hlavní činnost provozuje prodej osiv kukuřice, obilnin, řepky, slunečnice, cukrovky, atd. Z obilovin si můžete pořídit například pšenici jarní bezosinatou i osinatou, ječmen jarní Aligator nebo Olympic nebo novinku zvanou Tritikale, atd. Pěstitelé kukuřice si přijdou na kvalitní osiva kukuřice různých druhů. Dále jsou to různé odrůdy řepky, slunečnice i cukrovky.

Kukuřice s různými agronomickými vlastnostmi


Ochrana rostlin chemickými přípravky a hnojiva

V zemědělství má důležitou roli také ochrana rostlin různými chemickými přípravky a kvalitní hnojiva. Společnost dodává přípravky ve formě fungicidů, insekticidů, herbicidů, atd. s dalšími různými vlastnostmi, např. Acanto, Amistar, Nicogan, atd. Dále Bioplyn a TerraLife směsi.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vpagro.cz/index.html

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kvalitní osiva polních plodin dodává už 25 let firma VP AGRO

Kvalitní osiva polních plodin dodává už 25 let firma VP AGRO

Dobrá úroda začíná u kvalitního osiva. Spolehlivým dodavatelem osiv polních plodin je firma VP AGRO, spol. s r.o.. Pořídíte u nás osiva cukrové řepy, kukuřice, různých obilnin, řepky i slunečnice. Kromě toho nabízíme také hnojiva a chemické přípravky pro ochranu plodin před škůdci a chorobami. Působíme v celé České republice a dceřinou společnost máme i na Slovensku.

Vydáno 12.07.2016Vydáno 17.10.2017
177 Zhlédnutí
Topováno 05.03.2018

Zemědělské komodity

Zemědělské komodity

Zemědělské komodity, odrůdy řepky pro každého pěstitele, pěstování kukuřice pro krmné účely

Distribuce osiv a prodej chemických přípravků

Distribuce osiv a prodej chemických přípravků

Distribuce osiv, pšenice, žito, ječmen, prodej chemických přípravků proti nákazám a parazitům.

Pěstební technologie TerraLife

Pěstební technologie TerraLife

Pěstební technologie TerraLife pro zvýšení výnosu, zlepšení kvality půdy a ochranu plodin