Střešní betonová krytina BESK - taška sněhová, hřebenáč | Hradec Králové

BESK spol. s r.o.

Střešní betonová krytina BESK - taška sněhová, hřebenáč | Hradec Králové

BESK spol. s r.o.Výroba a prodej střešních krytin

Hledáte kvalitní střešní krytinu od českého výrobce? Pak neváhejte využít firmu Besk. Ta se nachází v oblasti, kde se vyskytují velice kvalitní písky. Proto tašky od této společnosti jsou opravdu kvalitní. Vše zaručuje prvotřídní a spolehlivý materiál. Ten je příslibem vynikajícího výsledného produktu.

Výroba a prodej střešních krytin, BESK spol. s r.o.

Záruka spokojenosti

Vyrobené tašky mají skoro o polovinu větší pevnost, než je předepsaná norma ČSN EN 490. Jakmile uběhne patnáct let, tak je tvrdost skoro dvojnásobná. Díky tomu naše společnost může poskytovat 30 let záruku na užitné vlastnosti těchto tašek. Jsou probarvené již v hmotě a opatřeny dvojnásobným akrylátovým nástřikem od renomované německé firmy, která se touto problematikou zabývá již více jak 50 let.

Přečtěte si více informací o technických parametrech – přednosti tašky a kvalita


Střecha pro 3 generace

Dlouhá životnost a vynikající vlastnosti předurčují tento styl tašek pro dlouhodobé využití. Tašky mají životnost minimálně 80 roků, takže se střecha vyrobená s pomocí těchto tašek se dá spolehlivě označit jako tří generační.

Vyráběné barevné odstíny – lesklá povrchová úprava v barvách břidlicově černé, červenohnědé, tmavě hnědé, cihlově červené, višňové a černé


Výjimečné vlastnosti, vysoká pevnost a mrazuvzdornost

Pokud pořád ještě váháte, jaký typ materiálu zvolit nebo jaký styl, aby Vám střecha opravdu vydržela a nemuseli jste ji po generace neustále opravovat nebo měnit, pak si vyberte kvalitní a cenově přijatelnou variantu od naší společnosti. Disponujeme i širokým dalším příslušenstvím.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.besk.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Česká betonová střešní krytina BESK

Česká betonová střešní krytina BESK

Betonové tašky jsou díky svým vlastnostem jedním z nejoblíbenějších typů střešní krytiny. Hlavní výhodou betonové střešní krytiny je dlouhodobá životnost, která se pohybuje kolem 80 let. Společnost BESK patří mezi přední české výrobce betonové střešní krytiny, kterou vyrábí již od roku 1991. Nabízí betonové tašky vysoké kvality s 30letou zárukou za příznivé ceny a s dopravou zdarma.

Vydáno 05.12.2016Vydáno 21.10.2017
185 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2020