Veškeré kominické práce - výroba, čištění a montáž komínů

ZAMZE - spol. s r.o. KOMÍNY OPAVA

Veškeré kominické práce - výroba, čištění a montáž komínů

ZAMZE - spol. s r.o.
KOMÍNY OPAVAČistěte komín chytře

Firma ZAMZE - spol. s r.o. se zaměřuje na věci spojené s problematikou komínů. Komín je základ každého domova. Měl by proto být pevný, stabilní a odolný a především čistý. Kominictví je navíc řemeslo staré několik staletí. V historii bylo běžné, že si tuto službu prováděl každý sám, ale v dnešní době nám toto řemeslo vykoná zkušený odborník a nemusíme sami vypadat jako černí kominíci.

Čištění komínů, ZAMZE - spol. s r.o.

Čištění komínů nenechávejte až na poslední chvíli

Mnozí z nás s tím čekají tak dlouho, dokud nezačne topná sezóna. Ovšem to je nesprávný postup, protože až na topnou sezónu by se čištění komínů rozhodně nechávat nemělo. Nejlepší je myslet na vyčištění komínu již hned po topné sezóně. Jakmile s topením skončíte, je dobré, abyste se zajímali o čištění komínu.

O komínech víme vše a rádi je i vyčistíme


Ekonomicky úspornější

Výhoda ekonomické úspory rozhodně potěší každého majitele rodinného domu. Dobře vyčištěný komín totiž prokazatelně snižuje náklady na vytápění. Ušetříte peníze, které Vám neproletí jen tak zbůhdarma komínem. Důležité je čištění také z hlediska údržby kotle. Správné a pravidelné čištění komína totiž zvyšuje účinnost kotle. Dle zákona bychom měli alespoň 1x ročně nechat komín vyčistit.

Výroba a montáž komínů, ale také odborná údržba a pravidelné čištění


Čistější komín znamená méně dýmu

Čistý komín má větší průchodnost a to znamená i méně dýmu. Zmínili jsme si už několik výhod, takže se rozhodně vyplatí, když si komín necháte vyčistit a nebudete to odkládat až do té doby, než opět začne zimní topná sezóna.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zamze.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


ZAMZE Opava: Frézování komínů rychle, kvalitně a za příznivé ceny

ZAMZE Opava: Frézování komínů rychle, kvalitně a za příznivé ceny

Při topení tuhými palivy je podle normy potřeba, aby měl komín průměr 150 mm. Nesplňuje váš komín tuto normu? Zvětšit průměr průduchu komínu na požadovanou hodnotu umí klempířská firma ZAMZE – spol. s r.o., která sídlí ve městě Opava. Specializujeme se na frézování komínů, díky kterému váš komín získá lepší průchodnost a dostatečný tah, aniž bychom jej museli bourat.

Vydáno 01.11.2016
Vložkování komínů a jiné kominické práce

Vložkování komínů a jiné kominické práce

Komínové vložky jsou podstatnou součástí vašeho komína. Pouze kvalitní komínová vložka společně s precizním a správně provedeným vyvložkováním vám zajistí dlouhou životnost, vysokou účinnost a bezpečný provoz vašeho kotle. Neprofesionální zásahy do komínu, ať už se jedná o vložkování komínů či o jakékoli jiné rekonstrukce, mohou mít fatální následky. Pokud tedy potřebujete vyměnit komínové vložky, kouřovody nebo opravit komín, obraťte se na firmu ZAMZE.

Vydáno 26.11.2015Vydáno 24.10.2017
47 Zhlédnutí
Topováno 29.01.2018