Přírodní radionuklidy ve vodách, rozbory potravin

Díky moderní technice a laboratořím můžete dnes snadno zjistit, jakou vodu používáte na vaření, koupání, atd., jestli potraviny, které nakupujete, jsou opravdu pro zdraví prospěšné. A to vše s vysokou spolehlivostí díky akreditaci laboratoře. Pokud právě tyto služby hledáte a ještě mnohem více, tak je vám k dispozici Orlická Laboratoř, s.r.o. se sídlem v České Třebové.

Rozbory vod, odpadu, zemin, potravin, Orlická Laboratoř, s.r.o.

Rozbory všech druhů vod, odpadu, zemin, potravin a další vyšetření

Orlická Laboratoř, s.r.o. má již na trhu tradici 30 let. Obsahem služeb jsou především rozbory všech vod, odpadu, zeminy, sedimentů, pracovního ovzduší, potravin, kosmetiky, krmiv, sterilizátorů a mnoho dalších vyšetření dle požadavků zákazníka. K službám patří také interpretace výsledků, spoluúčast na řešení problémů a jejich nápravě. Vše za asistence zkušeného a profesionálního personálu a s použitím nejmodernější analytické instrumentální techniky.

Víte, jakou vodu používáte?


Obsah přírodních radionuklidů ve vodě

Měření a hodnocení případného obsahu přírodních radionuklidů se provádí ve vodách balených, v pitné vodě, ve zdrojích pro individuální zásobování. Se souhlasem zákazníka se výsledky předávají Státnímu úřadu pro jadernou bezpečnost. Měření radonu si můžete objednat také na stavební pozemek nebo přímo ve stavbách. Radon je přírodní radioaktivní bezbarvý plyn a bez zápachu a vzniká postupnou přeměnou uranu.

Chraňte svoje zdraví


Rozbor potravin, krmiv, kosmetických výrobků a lihovin

V případě laboratorního vyšetření potravin, krmiva a kosmetiky probíhá mikrobiologické vyšetření, stanovení těžkých kovů, stanovení vody metodou dle Karl Fischera, čísla kyselosti, metanolu a 1propanolu v lihovinách, stanovení fosforu v potravinářských olejích, atd. Lze provést i rozbor jiných látek, např. morfin v máku a podobně.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.orlab.cz

Vydáno 29.10.2017
64 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rozbor vody pitné, podzemní i odpadní zajistí Orlická laboratoř

Rozbor vody pitné, podzemní i odpadní zajistí Orlická laboratoř
S vodou se setkáváme každý den. Používáme ji k vaření, pití, koupání i pro stavební účely. Je proto potřeba mít jistotu, že voda, kterou využíváme, je v pořádku a bez škodlivých látek. Máte pochybnosti o kvalitě vody nebo potřebujete udělat preventivní rozbor vody? V okrese Ústí nad Orlicí je tu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Orlická Laboratoř, s.r.o. Vzorkování a laboratorní rozbory
WEBOVÁ STRÁNKA
Orlická Laboratoř, s.r.o.
www.orlab.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Kontrola vody
Adresa

Adresa

čp. 219
Česká Třebová - Lhotka 560 02

podatelna@orlab.cz
+420 465 530 465


Najdete nás také zde:

ARES
captcha