Online účetnictví na dálku, virtuální účetnictví zajistí Účetnictví Praha s.r.o.

Účetnictví Praha s.r.o. Vedení účetnictví, mzdová evidence

Online účetnictví na dálku, virtuální účetnictví zajistí Účetnictví Praha s.r.o.

Účetnictví Praha s.r.o.
Vedení účetnictví, mzdová evidence
Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, Účetnictví Praha s.r.o.

Komplexní služby v oblasti účetnictví

Účetnictví Praha s.r.o. se zabývá externím vedením účetnictví a daňové evidence pro právnické a fyzické osoby již více jak 20 let. Působení společnosti je nejen v Praze, ale také v širokém okolí a firma spolupracuje se stovkami zákazníků z různých oborů. Tým kvalifikovaných účetních se postará o kvalitní a profesionální vedení účetnictví, mezd, daňového poradenství i zpracování daňových přiznání. Komplexní péče je zajištěna ve všech oblastech i se zastoupením, protože ve firmě spolupracuje více účetních, takže klient nezůstane za žádných okolností bez péče. Samozřejmostí je rychlost, kvalita a profesionalita.

Účetnictví bez starostí


Účetnictví, daňová evidence a daně

V oblasti účetnictví a daňové evidence Vám Účetnictví Praha s.r.o. poskytne nejen samotné vedení účetnictví, ale také rekonstrukce účetnictví, poradenství, vyhodnocení nákladů a výnosů čtvrtletní, měsíční i roční, kontrola a úhrady faktur, zúčtování bankovních výpisů, zastoupení na úřadech, atd. V oblasti daňové evidence a daní se postará o vedení daňové evidence, zpracování daňových přiznání, odklad daňových povinností včetně poradenství a rovněž zastoupení na úřadech.

Služba, která vám zajistí bezproblémové účetnictví


Vedení mzdového účetnictví

V oblasti mzdového účetnictví získáte bezchybné zpracování mezd, vedení mzdové a personální agendy a další služby dle požadavků zákazníka. Vše pod záštitou pojištění odpovědnosti z výkonu povolání.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ucetnictvi-praha.eu/sluzby/


Vydáno 08.11.2017
189 Zhlédnutí
Topováno 14.10.2020

Účetnictví, daně, mzdy

Účetnictví, daně, mzdy

Účetnictví, daně a daňová evidence, vedení mzdové a personální agendy

Účetnictví pro neziskové organizace

Účetnictví pro neziskové organizace

Účetnictví pro neziskové organizace, předmět daně u veřejně prospěšných poplatníků

Online účetnictví

Online účetnictví

Online účetnictví právnickým a fyzickým osobám i neziskovým organizacím z ČR