Prodej strojů Strip – Till v ČR

Naše firma Silyba a.s. podepsala spolupráci se švýcarskou firmou Baertschi Perma – Agrartecnic. Je to velký převrat především pro samotnou Českou republiku, protože jsme prvními, kteří začali na tomto poli mezinárodně spolupracovat a díky tomu se budou dovážet do naší matičky země speciální stroje na využití v zemědělství.

Strojů Strip – Till, SILYBA a.s.

Švýcarská firma je precizní a velmi žádaná

V oblasti zemědělství si velice rychle našla své místo mezi předními výrobci. Zaměřuje se na výrobu a vývoj secích strojů systému Strip – Till. Tento systém se aplikuje především pro setí kukuřic na erozně, vodou a smyvem ohrožených pozemcích. Proto je tak žádoucí a specifický, protože se hodí i do těžko přístupných míst a obzvláště tam, kde hrozí nějaké nebezpečí eroze či další.

Akciová společnost Silyba se věnuje hospodaření na polích, úrodě a také zemědělské technice


Novinka v oblasti systémů

Tento systém bude v roce 2018 v České republice zařazen do systémů protierozních technologií DZES 5. Naše spolupráce spočívá v tom ohledu, že budeme jako jediní zastupovat tuto firmu na českém trhu pro prodej těchto strojů Strip – Till.

Přečtěte si více zajímavých informací o uzavření spolupráce


Předpokládá se, že bude uspořádán seminář

Zřejmě bude naplánován a uskutečněn na jaře roku 2018, kde budou naznačeny výhody používání těchto strojů. Následně budou samozřejmě zařazeny také pokusy osevu kukuřic na erozně ohrožených pozemcích.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.silyba.cz/

Vydáno 07.11.2017
251 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA
Prvotřídní obiloviny, konzumní brambory, ale i skot a další nabízí česká firma SILYBA a.s. z Ústí nad Orlicí, která se specializuje na zemědělské služby. Zejména drobným odběratelům nabízíme produkty z vlastní rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme to nejlepší z naší úrody.

Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA
Potřebujete traktory, kombajny, cisterny nebo jinou zemědělskou mechanizaci, ale nevyplatí se vám ji kupovat? Obraťte se na firmu SILYBA a.s., jejíž součástí je půjčovna mechanizace. Naše společnost na trhu působí od roku 1999, zabýváme se výrobou zemědělských produktů i dalšími službami v oblasti ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SILYBA a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
SILYBA a.s.
www.silyba.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

ObjednávkyDotace
Adresa

Adresa

Dolní Dobrouč 110
Dolní Dobrouč 561 02

silyba.as@tiscali.cz
+420 465 543 326


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha