SILYBA a.s.Prodej strojů Strip – Till v ČR

Naše firma Silyba a.s. podepsala spolupráci se švýcarskou firmou Baertschi Perma – Agrartecnic. Je to velký převrat především pro samotnou Českou republiku, protože jsme prvními, kteří začali na tomto poli mezinárodně spolupracovat a díky tomu se budou dovážet do naší matičky země speciální stroje na využití v zemědělství.

Strojů Strip – Till, SILYBA a.s.

Švýcarská firma je precizní a velmi žádaná

V oblasti zemědělství si velice rychle našla své místo mezi předními výrobci. Zaměřuje se na výrobu a vývoj secích strojů systému Strip – Till. Tento systém se aplikuje především pro setí kukuřic na erozně, vodou a smyvem ohrožených pozemcích. Proto je tak žádoucí a specifický, protože se hodí i do těžko přístupných míst a obzvláště tam, kde hrozí nějaké nebezpečí eroze či další.

Akciová společnost Silyba se věnuje hospodaření na polích, úrodě a také zemědělské technice


Novinka v oblasti systémů

Tento systém bude v roce 2018 v České republice zařazen do systémů protierozních technologií DZES 5. Naše spolupráce spočívá v tom ohledu, že budeme jako jediní zastupovat tuto firmu na českém trhu pro prodej těchto strojů Strip – Till.

Přečtěte si více zajímavých informací o uzavření spolupráce


Předpokládá se, že bude uspořádán seminář

Zřejmě bude naplánován a uskutečněn na jaře roku 2018, kde budou naznačeny výhody používání těchto strojů. Následně budou samozřejmě zařazeny také pokusy osevu kukuřic na erozně ohrožených pozemcích.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.silyba.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Prvotřídní obiloviny, konzumní brambory, ale i skot a další nabízí česká firma SILYBA a.s. z Ústí nad Orlicí, která se specializuje na zemědělské služby. Zejména drobným odběratelům nabízíme produkty z vlastní rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme to nejlepší z naší úrody.

Vydáno 16.05.2016
Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

Potřebujete traktory, kombajny, cisterny nebo jinou zemědělskou mechanizaci, ale nevyplatí se vám ji kupovat? Obraťte se na firmu SILYBA a.s., jejíž součástí je půjčovna mechanizace. Naše společnost na trhu působí od roku 1999, zabýváme se výrobou zemědělských produktů i dalšími službami v oblasti zemědělství. Najdete nás v obci Dolní Dobrouč v okrese Ústí nad Orlicí.

Vydáno 04.11.2016Vydáno 07.11.2017
219 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2019