Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

Potřebujete traktory, kombajny, cisterny nebo jinou zemědělskou mechanizaci, ale nevyplatí se vám ji kupovat? Obraťte se na firmu SILYBA a.s., jejíž součástí je půjčovna mechanizace. Naše společnost na trhu působí od roku 1999, zabýváme se výrobou zemědělských produktů i dalšími službami v oblasti zemědělství. Najdete nás v obci Dolní Dobrouč v okrese Ústí nad Orlicí.

SILYBA - půjčovna mechanizace

Půjčovna mechanizace SILYBA

Společnost SILYBA vlastní pro svoji potřebu i pro potřeby služeb rozsáhlou mechanizaci. Sháníte mechanizaci pro dopravu, sklizeň obilovin, přípravu půdy a setí, sklizeň pícnin, nakládání materiálů nebo zemní a jeřábové práce? To vše vám zajistí naše půjčovna mechanizace!

K dispozici máme traktor, kombajn, aplikační cisternu na digestát, rotační lišty, manipulátor, podrývák, hloubkový kypřič i kolový nakladač.

Traktor, kombajn i kolový nakladač


Zemědělské mechanizované služby a další

Půjčovna mechanizace vám umožní pronajmout si potřebné stroje, avšak naše firma poskytuje také veškeré zemědělské mechanizované služby a práce. Postaráme se o sklizeň obilovin i pícnin, o sečení, nakládání, odvoz a skládání materiálů nebo o hloubkové odkrývání půdy. K našim činnostem patří samozřejmě také rostlinná a živočišná výroba. Zajistíme ale také jeřábové práce, opravárenské služby jako svářečské práce, anebo služby v dopravě, jako je dovoz a doprava stavebních i ostatních materiálů.

Neváhejte nás kontaktovat a my vám pomůžeme s vaší zemědělskou výrobou.

SILYBA: půjčovna mechanizace a další zemědělské službyVydáno 04.11.2016
650 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA
Prvotřídní obiloviny, konzumní brambory, ale i skot a další nabízí česká firma SILYBA a.s. z Ústí nad Orlicí, která se specializuje na zemědělské služby. Zejména drobným odběratelům nabízíme produkty z vlastní rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme to nejlepší z naší úrody.

Prodej strojů Strip – Till v ČR

Prodej strojů Strip – Till v ČR
Naše firma Silyba a.s. podepsala spolupráci se švýcarskou firmou Baertschi Perma – Agrartecnic. Je to velký převrat především pro samotnou Českou republiku, protože jsme prvními, kteří začali na tomto poli mezinárodně spolupracovat a díky tomu se budou dovážet do naší matičky země speciální stroje ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SILYBA a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
SILYBA a.s.
www.silyba.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

ObjednávkyDotace
Adresa

Adresa

Dolní Dobrouč 110
Dolní Dobrouč 561 02

silyba.as@tiscali.cz
+420 465 543 326


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha