SILYBA a.s.Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Prvotřídní obiloviny, konzumní brambory, ale i skot a další nabízí česká firma SILYBA a.s. z Ústí nad Orlicí, která se specializuje na zemědělské služby. Zejména drobným odběratelům nabízíme produkty z vlastní rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme to nejlepší z naší úrody.

zemědělská výroba Silyba

Kvalitní obiloviny a další rostlinná výroba

Sháníte-li kvalitní české rostlinné produkty, obraťte se na nás. Rostlinná výroba firmy SILYBA se specializuje na produkci prvotřídních českých obilovin, zejména pšenice, tritikale ozimé, jarního ječmene a ovsa. Dále nabízíme také seno, ostropeřec mariánský, kukuřici, řepku ozimnou a samosběr konzumních brambor. Naše rostlinná výroba se skládá dále z produkce pícnin, především jetelotrávy a jetele, ale také kukuřice na siláž.

Prvotřídní rostlinná výroba


Živočišná výroba zaměřená na skot

Součástí našich služeb je i živočišná výroba. Specializujeme se zejména na chov krav bez tržní produkce mléka, tedy masného skotu plemene Simental, kříženek s Čestr a Limusine. Zabýváme se také výkrmem prasat ve spolupráci s Agro družstvem Sebranice.

Chov skotu a výkrm prasat


Kvalitní zemědělská výroba

Zajišťujeme také zemědělskou výrobu. Nabízíme rozsáhlou zemědělskou mechanizaci především pro dopravu, sklizeň, přípravu půdy, setí a další. K dispozici máme traktor, kombajn, cisternu, rotační lišty, manipulátor nebo třeba kolový nakladač.

Díky tomu nabízíme zákazníkům zemědělské služby a práce. Je to například sklizeň obilovin a pícnin, mulčování, orba, nakládání a skládání materiálů, ale také práce jeřábem, dovoz a doprava stavebních a ostatních materiálů. Naše zemědělská výroba a služby stojí za využití.

Využijte naše zemědělské služby
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej strojů Strip – Till v ČR

Prodej strojů Strip – Till v ČR

Naše firma Silyba a.s. podepsala spolupráci se švýcarskou firmou Baertschi Perma – Agrartecnic. Je to velký převrat především pro samotnou Českou republiku, protože jsme prvními, kteří začali na tomto poli mezinárodně spolupracovat a díky tomu se budou dovážet do naší matičky země speciální stroje na využití v zemědělství.

Vydáno 07.11.2017
Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

Potřebujete traktory, kombajny, cisterny nebo jinou zemědělskou mechanizaci, ale nevyplatí se vám ji kupovat? Obraťte se na firmu SILYBA a.s., jejíž součástí je půjčovna mechanizace. Naše společnost na trhu působí od roku 1999, zabýváme se výrobou zemědělských produktů i dalšími službami v oblasti zemědělství. Najdete nás v obci Dolní Dobrouč v okrese Ústí nad Orlicí.

Vydáno 04.11.2016Vydáno 16.05.2016
788 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017