REKMA, spol. s r.o.

Vydáno 12.11.2017
38 Zhlédnutí
Topováno 14.03.2018

Opravíme cestu, silnici, komunikaci, malou i větší trhlinu

Potřebujete v rámci vesnice, města nebo kraje opravit silnice? Máte na starosti provozování letiště a setkáváte se s tím, že jsou na daném prostoru trhliny nebo je terén nesouměrný a špatný? Velice rádi Vám v takovém případě pomůžeme, jsme firma REKMA.

Práce na komunikaci, REKMA, spol. s r.o.

Specializace na asfalt i beton

Činnost společnosti se zaměřuje na opravu a také na údržbu asfaltových a cemento-betonových povrchů dálnic, silnic, letišť i mostů. Díky mezinárodní spolupráci působíme i na Slovensku, Polsku, Maďarsku, Bulharsku a Srbsku. Naše nářadí a přístroje jsou vždy certifikovány EN, takže vždy splňují nejvyšší bezpečnostní a ekologické předpisy.

Řezání a zalévání nových i starých spár


Nabízíme kompletní a ucelené řešení Vašich problémů

Obraťte se na prověřenou firmu, která dané problematice rozumí. Naše firma je několikrát certifikovaná a spolehlivá. Opravujeme povrchy vozovek a udržujeme je v dobré kondici. Naše strojní vybavení je nejmodernější, které na světovém trhu můžete objevit. Provádíme lokální údržbu a opravu v rámci zalévání a těsnění, opravíme lokální porušení, díry i jakékoliv jiné nesrovnalosti kolem kanálů, žlabů nebo okolo kolejových tratí.

Naše práce je spolehlivá a přesná


Viditelné trhliny na silnici

Poutají pozornost a indikují budoucí větší a rozsáhlejší problém. Zamezte i těm nejmenší a nechejte opravit ty největší. Trhliny opravujeme jak v betonu, tak na asfaltovém povrchu. Řezání a zalévání trhlin je naší běžnou činností, protože co si budeme povídat, na českých silnicích je jich nespočet. A ještě více je těch, které jsou zatím neopravené a čekají, až nás zavoláte na pomoc – opravu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.rekma.net