REKMA, spol. s r.o.

CZKKvalitní cestářská technika

Specializovaná firma REKMA, spol. s r.o. se sídlem v Břeclavi disponuje moderní cestářskou technikou. V nabídce máme stroje pro opravy a údržbu komunikací, které prodlužují životnost betonových a asfaltových povrchů dálnic, silnic, mostů, parkovacích ploch, letišť či průmyslových podlah. V rámci služeb Vám také pomůžeme se správným výběrem použitých materiálů.

Úzce spolupracujeme s americkou firmou CRAFCO a jsme tedy distributorem materiálů a strojního zařízení této společnosti, která nabízí:
- kompletní systém strojů
- zálivkové hmoty
- vysprávkové hmoty
- těsnící provazce
- geokompozity
- impregnace cemento-betonových povrchů
- omlazování a konzervace asfalto-betonových povrchů
- recyklace za horka

Kromě materiálů k opravě komunikací u nás najdete také stroje k jejich nanášení. Strojní vybavení na údržbu a opravu povrchů vozovek je to nejkvalitnější na světovém trhu – skvělá kvalita, výkon i uživatelský komfort.

V produktech naleznete také vařiče zálivkových hmot zn. Crafco, které se vyznačují nepřekonatelnou rychlostí v ohřátí materiálu na aplikační teplotu, minimálními nároky na údržbu a čištění, vysokým výkonem a bezpečností. Vařiče jsou dostupné v několika velikostech:
- mini vařiče Mini - 37 a 110 litrů
- vařiče SuperShot s vyhřívanou hadicí - 227 a 473 litrů
- vařiče EZ 500 (500 litrů) s možností volby vyhřívané nebo nevyhřívané hadice.

Nejlepší volbu pro přípravu trhlin je fréza divokých trhlin CRAFCO Pavement Cutter 200, kterou rovněž naleznete v naši nabídce. Jedná se o výkonný stroj s nastavitelnou šířkou i hloubkou řezu, který frézuje trhliny v asfaltových i v betonových površích. Jednoduchá obsluha, dlouhá životnost a vysoký výkon dělá z tohoto stroje nejprodávanější frézu divokých trhlin na světě.


Katalog firem:    

Asfaltové výrobky

,  

Dopravní stavby

,  

Stavební a zemní stroje, jeřáby

,  

Stavební chemikálie

,  

Stavební mechanizace a stroje

,  
Štítky:

cestářská technika, stroje pro opravy a údržbu komunikací