Famózní interiér vykouzlí magnetické tabule DUET HOMAPAL

DUET CZ, s.r.o.

Famózní interiér vykouzlí magnetické tabule DUET HOMAPAL

DUET CZ, s.r.o.Vysoce kvalitní HPL lamináty

Dnešní moderní trh přináší spoustu možností jak zařídit interiér vkusným nábytkem a dalšími prvky. Důležitou roli hraje nejen kvalita a pestrý výběr materiálů, ale také dekor. Díky těmto skutečnostem si můžete zařídit prostor se splněním i náročných představ. Takové možnosti dávají i HPL lamináty, které vám zajistí firma DUET CZ, s.r.o., Hlinsko.

HPL lamináty, DUET CZ, s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod, prodej HPL Laminátů

Firma DUET CZ, s.r.o. byla založena již v roce 1995 a do dnešní podoby a názvu byla transformována v roce 2001. Činnost firmy je zaměřena jak na velkoobchod a maloobchod sedacího nábytku, tak na prodej vysoce kvalitních HPL laminátů od společností FORMICA a HOMAPAL. Ze sedacího nábytku se jedná o vybavení jak domácností, tak i kanceláří a veřejných prostor. V případě HPL laminátů se jedná o kvalitní, efektivní a zajímavou alternativu pro výběr materiálů, která je použita při výrobě nábytku i realizaci interiérových prvků, např. kuchyně, skříně či kancelářského nábytku.

Moderní nábytek z kvalitních materiálů


HPL lamináty německé výroby

HPL lamináty, se kterými firma obchoduje, jsou produkty německé výroby HOMAPAL GmbH a jsou určené pro zpracování v interiérech a také pro uplatnění ve výrobě kuchyní, šatních skříní nebo dalšího nábytku, třeba kancelářského. Zákazník si může vybrat dekor ze skutečného kovu nebo přírodní dýhy, čím získá nábytek a další prvky luxusní a elegantní design, který je podtržený pověstnou německou kvalitou a prestižností. Skvěle prezentují domácnosti i atypické prostory jako recepce, kanceláře, vstupní haly, obchodní prostory, výstavní prostory, atd.

HPL lamináty pro domácnosti i atypické interiéry


Mimořádná atmosféra díky HPL laminátům

HPL lamináty jsou důsledně vyvinuty a snadno se přizpůsobují současným trendům světových výrobců. Jedná se například o kolekce z kovu, dřeva, kůže nebo magnetické tabule. Tím se otevírá zákazníkům prostor pro efektivní a kreativní využití. Proto svoje uplatnění najdou v domácnostech i komerčních prostorech jako jsou hotely, bary, výletní lodě, kluby, restaurace a mnoho dalšího, kde je mimořádná atmosféra důležitá.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.duet.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


DUET CZ nabízí vysoce kvalitní HPL lamináty už 20 let

DUET CZ nabízí vysoce kvalitní HPL lamináty už 20 let

Zařizujete novou domácnost či kancelář? Nebo jste se rozhodli váš stávající interiér modernizovat a rekonstruovat? V obou případech vám pomůže firma DUET CZ, která se zabývá prodejem sedacího nábytku a vysoce kvalitních HPL laminátů značek Homapal a Formica. DUET CZ na českém trhu působí už 20 let a po celou dobu své existence nabízí prvotřídní zboží, které se uplatňuje nejen v domácnostech a kancelářích, ale i v obchodech, hotelech či restauracích.

Vydáno 10.12.2015Vydáno 22.11.2017
234 Zhlédnutí
Topováno 14.03.2020