Ovocné stromy - zahradnictví, prodej, třešeň, jabloň, maliny, švestka

Hruška Jiří Zahradní centrum Kolín

Ovocné stromy - zahradnictví, prodej, třešeň, jabloň, maliny, švestka

Zahradnictví Jiří Hruška - ovocné a okrasné školky Velim

Každý milovník zeleně, ovocných nebo okrasných stromů a každý správný zahrádkář si určitě vyberete z širokého sortimentu, které nabízí Zahradnictví Jiří Hruška – Velim. V tomto místě naleznete také jejich prodejnu.

Jehličnany nebo také konifery v kontejnerech, Hruška Jiří, Velim

Zahradnictví s bohatým sortimentem

Velim se nachází u Kolína. Zde si můžete vybírat z široké škály různých rostlin pro zahradu. Dále provádíme také návrhy a realizace zahrad. Pěstitelstvím se zabýváme všeobecně, a proto o tomto tématu máme mnoho informací a znalostí, které se nám hodí v oblasti realizací zahrad. Obrací se na nás lidi nejen z blízkého okolí, z měst jako je například Kolín, Poděbrady, Nymburk nebo Kutná hora, ale i mnohých dalších.

Ovocné a okrasné školy stromů


Malá zahrádka k rodinnému domu zkrátka patří

Každý rodinný dům má zahradu, na kterou patří ovocné stromy, keře, jehličnany, listnaté keře a stromy, rododendrony, azalky, keřové růže, pnoucí rostliny, skalničky, trávy, kapradiny, vodní rostliny a mnoho dalšího. Díky bohaté škále různých rostlin, stromů a keřů si můžete na své zahradě vytvořit buďto okrasnou zahrádku, nebo užitkovou, kde budete pěstovat ovoce na uskladnění nebo čerstvé pro okamžitou spotřebu.

Ovocné stromy můžete pěstovat na každé zahradě


Dolaďte krásu zahrady kvetoucími rostlinami nebo skalkou

Velice rádi zrealizujeme návrh. Každá zahrada, byť užitková, se dá doladit do krásy a dokonalosti, když do ní vložíte trochu péče, lásky a spoustu rozkvetlých rostlin. Ty mohou kvést na jaře, v létě nebo na podzim. Pomůžeme s výběrem a doporučíme, jaký typ se Vám hodí na zahradu, nebo i na balkon či terasu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hruska-skolky.cz

Vydáno 04.12.2017
737 Zhlédnutí
Topováno 03.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zahradnictví Jiří Hruška: Okrasné zahrady od profesionálů

Zahradnictví Jiří Hruška: Okrasné zahrady od profesionálů
Chtěli byste u svého domu vypěstovat okrasnou zahradu, ale netušíte, jak začít? Máte zájem o pěstování ovocných stromů a keřů, nemáte s ním však žádné zkušenosti? Neváhejte a kontaktujte Zahradnictví Jiří Hruška ve Velimi u Kolína. S návrhy a realizací nejen okrasných zahrad máme dlouholeté ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hruška Jiří Zahradní centrum Kolín
WEBOVÁ STRÁNKA
Hruška Jiří
www.hruska-skolky.cz
Adresa

Adresa

třída Krále Jiřího 243
Velim 281 01

hruska@hruska-skolky.cz
+420 608 024 550


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha