Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.

Svatba na zámku, Zámecký hotel Lednice

Hotel se zázemím na zámku

Zámecký hotel Lednice, jak již samotný název napovídá, je součástí nádherného zámku Lednice v úchvatném Jihomoravském kraji. K hotelu patří restaurace, Zámecký vinný sklep, kongresový sál i cukrárna. K posezení je velice příjemná také venkovní zahrádka a terasa, na kterých si vychutnáte nejen krásný výhled přímo na zámek, ale také kulinářské speciality. Luxusní ubytování v počtu 25 pokojů s kapacitou 58 lůžek včetně přistýlek, poskytuje veškerý komfort a pohodlí, ale také nádherný výhled do zámecké zahrady nebo na Zámecké náměstí. Hotel je úžasným řešením pro uspořádání nádherné svatby, rodinné oslavy i různých firemních akcí od školení až po večírky.

Luxusní ubytování a další zázemí


Vysněná a pohádková svatba

Touha po romantice a dokonalosti ke svatebnímu dni patří a má to být den velkolepý a nezapomenutelný. A o to se s radostí postará Zámecký hotel Lednice. Nejen, že se na tomto místě snoubenci můžou vzít, ale rovnou také uspořádat oslavu a ještě se i s hosty ubytovat. Důstojný a dojímavý obřad se může konat v nádherné zámecké kapli nebo přímo v parku u zámku Lednice. Pro pohádkovou hostinu jsou připravené dvě společenské místnosti ve velkém stylu pro kapacitu 150 osob. Samozřejmostí je taneční parket a také možnost promítání a ozvučení.

Svatba s vysněnou dokonalostí


Zpestření ve vinném sklípku a svatební noc v apartmánu

O další svatební zábavu se postará Zámecký vinný sklep, do kterého se vejde až 80 hostů. Pro hosty je na přání připravené občerstvení, živá cimbálová kapela nebo hudba reprodukovaná a samozřejmě degustování lahodných vín z vinařství Chateau Valtice-Vinné sklepy Valtice. A po tak nádherně prožitém svatebním dnu se novomanželé můžou odebrat do připraveného apartmánu v luxusním provedení a s postelí s nebesy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotellednice.cz

Vydáno 06.12.2017
398 Zhlédnutí
Topováno 10.04.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu
Nádherná příroda, vinné sklepy i spousta kulturních památek – tak by se dala ve zkratce charakterizovat oblast Lednicko - valtického areálu, která každoročně láká spoustu lidí. Obliba jižní Moravy má nepochybně své důvody. Ať už si přejete zažít báječnou dovolenou, navštívit vinný sklep a objevit ...

Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou ...
PODSTRÁNKY

Kongresové centrum, firemní akce

Kongresové centrum, firemní akce
Kongresové centrum, pořádání firemních akcí, meetingů a školení

Romantické ubytování

Romantické ubytování
Romantické ubytování v Zámeckém hotelu Lednice spojené s příjemným výletem

Romantická svatba na zámku v Lednici

Romantická svatba na zámku v Lednici
Prožijte nezapomenutelnou romantickou svatbu snů na zámku v Lednici
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zámecký hotel Lednice V.L.A.C., s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zámecký hotel Lednice
www.hotellednice.cz
Adresa

Adresa

Zámecké náměstí 66
Lednice na Moravě 691 44

recepce@hotellednice.cz
+420 530 503 464


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha