Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Nádherná příroda, vinné sklepy i spousta kulturních památek – tak by se dala ve zkratce charakterizovat oblast Lednicko - valtického areálu, která každoročně láká spoustu lidí. Obliba jižní Moravy má nepochybně své důvody. Ať už si přejete zažít báječnou dovolenou, navštívit vinný sklep a objevit kouzlo degustace, pořádat zde firemní akce, školení či kongresy, nebo vás láká dokonce svatba v Lednici na Moravě, budete pravděpodobně potřebovat ubytování. A právě o to vše se postará Zámecký hotel Lednice.

Ubytování Lednice na Moravě, Zámecký hotel Lednice, Lednicko - valtický areál

Ideální řešení ubytování v Lednici na Moravě

Ubytování v Lednici na Moravě je poslední dobou velmi žádané. Pokud také chcete strávit svou dovolenou, školení, kongres či jakoukoli jinou akci s veškerým servisem, určitě se obraťte právě na Zámecký hotel Lednice. Ten se nachází přímo v zámeckému areálu. Hotel dříve sloužil k ubytování hostů knížecí rodiny, později byl přestaven tak, aby plně vyhovoval požadavkům na čtyřhvězdičkový hotel. Nabízí velmi krásné a luxusní ubytování ve 26 pokojích o kapacitě až 70 lůžek. Můžete volit mezi dvoulůžkovými, třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji. Pokud si chcete udělat opravdovou radost a zažít něco nebývale exkluzivního, můžete využít také knížecího apartmá s postelí s nebesy.

Školení, kongresy a nejrůznější firemní akce

Pokoje v Zámeckém hotelu Lednice jsou výhradně nekuřácké a disponují toaletou, koupelnou, televizí i připojením k internetu, některé nabízí i nádherný výhled do zámecké zahrady. Část pokojů má také bezbariérový přístup. Součástí Zámeckého hotelu Lednice je i krásný zámecký sklep, vynikající restaurace s venkovní zahrádkou, cukrárna a kongresový sál. Velkou výhodou je také to, že hotel stojí v malebném zámeckém parku, díky čemuž je pobyt zde až pohádkový. Zámecký hotel Lednice je tedy vhodný i pro pořádání svateb, dále pro firemní akce, kongresy, školení či konference.

Dárkové poukazy i sleva na vstup do Aqualand Moravia

Pokud chcete někoho potěšit skvělým dárkem, personál hotelu vám rád vystaví dárkové poukazy na pobyty. Mimo to jistě potěší i nabídka zvýhodněných balíčků, například na romantický víkendový pobyt. Další výhodou pro ubytované hosty je sleva 10% na vstup do Aqualandu Moravia. V lázeňské budově přímo v zámeckém parku pak Zámecký hotel Lednice svým hostům zajistí také lázeňské procedury v přírodní jodobromové vodě.

Ubytování v Lednici na Moravě pro vás může být i gastronomickým zážitkem

V Lednicko - valtickém areálu jistě potěšíte svého dobrodružného, přírodního a kulturního ducha. V Zámeckém hotelu Lednice můžete navíc udělat radost i svým chuťovým pohárkům. Na své si zde přijdou i ti největší gurmáni. V místní nekuřácké a bezbariérové restauraci si hosté mohou objednávat nejrůznější kulinářské speciality i nápoje všeho druhu. A pokud po dobrém jídle dostanete chuť na něco sladkého, bude vám plně k dispozici také hotelová cukrárna.

Degustace v zámeckém vinném sklepě

Pokud patříte mezi milovníky dobrého vína, jistě velmi oceníte zámecký vinný sklep a místní degustace vína. Vinný sklep má velkou kapacitu, pojme až 80 lidí, tím pádem je vhodným místem i pro větší akce, oslavy či svatby. Atmosféru může dokreslovat cimbálová muzika nebo reprodukovaná hudba.

Svatby v Lednici na Moravě jsou velmi oblíbené

Jižní Morava je jako stvořená pro romantiku. A Lednicko-valtický areál dvojnásob. Pokud se vám líbí představa svatby v Lednici na Moravě, neváhejte kontaktovat Zámecký hotel Lednice a domluvit si zde hostinu, na kterou žádný z hostů nezapomene. Hotel nabízí k těmto účelům dvě stylové společenské místnosti o kapacitě 150 osob, restauraci a vinný sklep. Součástí společenských místností je i taneční parket. Tyto prostory jsou nekuřácké a je zde možnost připravit promítání i kvalitní ozvučení. Pro novomanžele bude připraveno luxusní apartmá s postelí s nebesy.

 

Firemní akce, kongresy a školení na jižní Moravě vaše zaměstnance potěší

Kromě svateb je možno v prostředí hotelu pořádat i jiné akce, oslavy, školení, konference, semináře, firemní akce, kongresy a další. K těmto účelům vám opět mohou posloužit jak společenské místnosti, které se dají propojit i oddělit prosklenými dveřmi, tak i restaurace, zahrádka a vinný sklep. K dispozici vám bude kvalitní multimediální vybavení, řečnický pult, digitální projektor, promítací plátno, bezdrátový mikrofon i mixážní pult.

Ubytování v Lednici na Moravě pro vás bude díky Zámeckému hotelu Lednice opravdovým potěšením a zpříjemněním dovolené, svatby, konference, či jakékoli jiné akce. Udělejte si radost a užijte si svůj pobyt na jižní Moravě naplno.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotellednice.cz

Vydáno 10.04.2015
685 Zhlédnutí
Topováno 09.10.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně ...

Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou ...
PODSTRÁNKY

Kongresové centrum, firemní akce

Kongresové centrum, firemní akce
Kongresové centrum, pořádání firemních akcí, meetingů a školení

Romantické ubytování

Romantické ubytování
Romantické ubytování v Zámeckém hotelu Lednice spojené s příjemným výletem

Romantická svatba na zámku v Lednici

Romantická svatba na zámku v Lednici
Prožijte nezapomenutelnou romantickou svatbu snů na zámku v Lednici
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zámecký hotel Lednice V.L.A.C., s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zámecký hotel Lednice
www.hotellednice.cz
Adresa

Adresa

Zámecké náměstí 66
Lednice na Moravě 691 44

recepce@hotellednice.cz
+420 530 503 464


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha