Vánoční nabídka zvýhodněných romantických pobytů v Zámeckém hotelu v Lednici

Zámecký hotel Lednice

Vánoční nabídka zvýhodněných romantických pobytů v Zámeckém hotelu v Lednici

Zámecký hotel Lednice
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.

Hotel Lednice - příjemné prostředí pro vaše školení

Hotel Lednice nabízí školicí prostory i vinný sklep

Pokud si vyberete pro své firemní školení hotel Lednice, nemusíte si s ničím lámat hlavu. Naše školicí prostory splní veškeré vaše potřeby a o další program pro vaše hosty nebude nouze - umíte si představit lepší místo pro příjemně strávený večer, než je vinný sklep a v něm degustace vín?

Školicí prostory pro firemní školení


Firemní školení - školicí prostory k pronájmu

Školicí prostory v Zámeckém hotelu Lednice mají kapacitu cca 150 osob. Jedná se o dvě místnosti, které je možno propojit třemi prosklenými dveřmi. Prostry jsou vhodné nejen pro firemní školením ale také pro oslavy, večírky či svatby.

Školicí prostory jsou vybaveny řečnickým pultem s bezdrátovým mikrofonem a mixážním pultem, a samozřejmostí je také digitální projektor s promítacím plátnem nebo rychlé bezdrátové připojení k internetu.

Školicí prostory kongersového centra
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Nádherná příroda, vinné sklepy i spousta kulturních památek – tak by se dala ve zkratce charakterizovat oblast Lednicko - valtického areálu, která každoročně láká spoustu lidí. Obliba jižní Moravy má nepochybně své důvody. Ať už si přejete zažít báječnou dovolenou, navštívit vinný sklep a objevit kouzlo degustace, pořádat zde firemní akce, školení či kongresy, nebo vás láká dokonce svatba v Lednici na Moravě, budete pravděpodobně potřebovat ubytování. A právě o to vše se postará Zámecký hotel Lednice.

Vydáno 10.04.2015
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.

Vydáno 06.12.2017Vydáno 25.01.2016
200 Zhlédnutí
Topováno 17.01.2019

Kongresové centrum, firemní akce

Kongresové centrum, firemní akce

Kongresové centrum, pořádání firemních akcí, meetingů a školení

Romantické ubytování

Romantické ubytování

Romantické ubytování v Zámeckém hotelu Lednice spojené s příjemným výletem

Romantická svatba na zámku v Lednici

Romantická svatba na zámku v Lednici

Prožijte nezapomenutelnou romantickou svatbu snů na zámku v Lednici