Zámecký hotel Lednice

Vydáno 25.01.2016
126 Zhlédnutí
Topováno 15.05.2018

Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.

školící prostory pro firmy

Hotel Lednice nabízí školicí prostory i vinný sklep

Pokud si vyberete pro své firemní školení hotel Lednice, nemusíte si s ničím lámat hlavu. Naše školicí prostory splní veškeré vaše potřeby a o další program pro vaše hosty nebude nouze - umíte si představit lepší místo pro příjemně strávený večer, než je vinný sklep a v něm degustace vín?

Školicí prostory pro firemní školení


Firemní školení - školicí prostory k pronájmu

Školicí prostory v Zámeckém hotelu Lednice mají kapacitu cca 150 osob. Jedná se o dvě místnosti, které je možno propojit třemi prosklenými dveřmi. Prostry jsou vhodné nejen pro firemní školením ale také pro oslavy, večírky či svatby. Školicí prostory jsou vybaveny řečnickým pultem s bezdrátovým mikrofonem a mixážním pultem, a samozřejmostí je také digitální projektor s promítacím plátnem nebo rychlé bezdrátové připojení k internetu.

Školicí prostory kongersového centra