Zkušební betonová tělesa, vše potřebné pro zkoušení či úpravu betonu

BRIO Hranice s.r.o.

Zkušební betonová tělesa, vše potřebné pro zkoušení či úpravu betonu

BRIO Hranice s.r.o.
Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

Firma BRIO Hranice s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej laboratorních přístrojů a zkušebních zařízení. Mezi takovéto zařízení rozhodně patří také vibrační stolky. Co dále tato firma poskytuje? Vibrační stůl na cementy a malty, míchačku na cementové a maltové směsi, sušárnu kameniva, třídiče kameniva, lisy, drtiče, mlýny a mnoho dalšího.

Vibrační stolky a pulty, BRIO Hranice s.r.o.

Vibrační vysokofrekvenční stolky VSB

Nejprve si řekneme jejich základní použití. Vibrační stolky jsou určeny pro zhutňování betonových směsí ve zkušebních formách. Ptáte se, jaké velikosti tohoto přístroje se vyrábějí? Odpověď zní, různé. Vyráběny jsou totiž hned v několika velikostech.

Zařízení firmy Brio je možno vidět nejenom v laboratořích stavebních hmot, ale také v hutnických laboratořích, teplárnách, sklárnách i jinde


Parametry stolků

Standardně je ovládání stolku provedeno pomocí elektrického ovládacího panelu. Ten je umístěný mimo stroj nebo jej lze ovládat šlapkou. Stolky je možné dovybavit také regulátorem otáček. Přístroj je možné také doladit dle požadavků zákazníků. Některé se vyrábí s elektromagnetickým upínáním, jiné jsou doplněné regulátorem otáček.

Vibrační vysokofrekvenční stolky pro zhutnění betonové směsi


Vibrační nízkofrekvenční stolky a pulty

Taktéž nízkofrekvenční stolky a pulty jsou určeny pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě. I zde se můžete setkat hned s několika velikostmi přístroje. Všechny typy stolků vyrábíme v lakovaném nebo pozinkovaném provedení.Více informací naleznete na našich stránkách  https://briohranice.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nabízíme laboratorní přístroje pro zkoušky betonu i kameniva

Nabízíme laboratorní přístroje pro zkoušky betonu i kameniva

Potřebujete nově vybavit vaši laboratoř? Hledáte odborníka s mnoholetou praxí? Pak si vyberte společnost Brio Hranice. Nabízíme veškeré laboratorní přístroje i zařízení. Máme více jak 20 let zkušeností a spolupracujeme s předními českými i zahraničními firmami. Kromě toho najdete v naší nabídce i laboratorní nábytek a tréninkové přístroje pro studenty středních i vysokých škol.

Vydáno 04.01.2015Vydáno 06.12.2017
262 Zhlédnutí
Topováno 29.05.2020

Lisy pro tlakové a ohybové

Lisy pro tlakové a ohybové

Spolehlivé lisy pro tlakové, tahové a ohybové zkoušky materiálu

Betony

Betony

Zkušební betonová tělesa, vše potřebné pro zkoušení či úpravu betonu

Cementy a malty

Cementy a malty

Cementová a maltová zkušební tělesa, stroje pro zpracování a úpravu