BRIO Hranice s.r.o.
Nabízíme laboratorní přístroje pro zkoušky betonu i kameniva

Potřebujete nově vybavit vaši laboratoř? Hledáte odborníka s mnoholetou praxí? Pak si vyberte společnost Brio Hranice. Nabízíme veškeré laboratorní přístroje i zařízení. Máme více jak 20 let zkušeností a spolupracujeme s předními českými i zahraničními firmami. Kromě toho najdete v naší nabídce i laboratorní nábytek a tréninkové přístroje pro studenty středních i vysokých škol.

Zhutňovací stolek - Brio Hranice

Brio Hranice je partnerem světové firmy FORM + TEST

Firma Brio Hranice se už více jak 20 let zabývá vývojem a výrobou jednoúčelových zařízení pro zkušebnictví. Naše laboratorní přístroje pomáhají nejenom v laboratořích stavebních hmot, ale i v teplárnách, sklárnách a hutnických laboratořích. Už po sedmi letech od zahájení provozu jsme začali spolupracovat s předními výrobci v oblasti výroby zkušebních přístrojů. V roce 2004 jsme uzavřeli partnerství se známou firmou FORM + TEST Seidner & Co. GmbH, a to nejen pro Českou, ale i Slovenskou republiku!

V naší nabídce najdete následující laboratorní přístroje:

- zařízení pro zkoušky betonu, cementu a kameniva
- speciální stroje a zařízení
- lisy a formy
- přípravky a nástroje
- modernizace, repase a opravy
- automatizace a řízení strojů

Vyhledejte si nás a naše produkty


Vybavte vaši laboratoř stylovým nábytkem

Pro práci v laboratoři nestačí mít jen dobré laboratorní přístroje. Aby se vám v laboratoři dobře testovalo, je potřeba k tomu mít dobré pracovní podmínky. Tím myslíme kvalitní laboratorní nábytek. Brio Hranice vám nabízejí veškeré laboratorní vybavení, které byste mohli k vaší práci potřebovat. Najdete u nás jednotlivé díly i kompletní hotové soustavy. Nabízíme laboratorní stoly, regály, kontejnery, skříně, vozíčky i speciální židle. Vše v různých velikostech. Vybavte vaši laboratoř u specialistů.

Kvůli nábytku nás kontaktujte zde


Laboratorní přístroje jako pomůcka ke vzdělávání studentů

Brio Hranice ve svém sortimentu myslí i na studenty. U nás pořídíte funkční modely a zkušební stroje pro stavebnictví, které ocení studenti středních odborných i vysokých škol. S našimi přístroji jim učitelé lépe a názorně předvedou přednášenou látku. Nabízíme zařízení pro zkoušky dřeva, dále zařízení pro zkoušky betonových vzorků i vodopropustnosti betonu. Přístroje od nás jsou ideálním doplňkem pro vzdělávání studentů.

Potřebujete pořídit laboratorní přístroje? Hledáte nový způsob, jak vzdělávat studenty? Nebo byste rádi koupili nový laboratorní nábytek? Brio Hranice nabízí veškeré laboratorní vybavení, neváhejte se na nás obrátit.

Zkušební stolice na zkoušky vodotěsnosti betonuVíce informací naleznete na našich stránkách  https://briohranice.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

Firma BRIO Hranice s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej laboratorních přístrojů a zkušebních zařízení. Mezi takovéto zařízení rozhodně patří také vibrační stolky. Co dále tato firma poskytuje? Vibrační stůl na cementy a malty, míchačku na cementové a maltové směsi, sušárnu kameniva, třídiče kameniva, lisy, drtiče, mlýny a mnoho dalšího.

Vydáno 06.12.2017Vydáno 04.01.2015
296 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2020

Lisy pro tlakové a ohybové

Lisy pro tlakové a ohybové

Spolehlivé lisy pro tlakové, tahové a ohybové zkoušky materiálu

Betony

Betony

Zkušební betonová tělesa, vše potřebné pro zkoušení či úpravu betonu

Cementy a malty

Cementy a malty

Cementová a maltová zkušební tělesa, stroje pro zpracování a úpravu