Profesionální oprava a renovace poškozených kol i ALU disků od spolehlivých pracovníků

Hampl a spol. servis s.r.o. HS autoservis

Profesionální oprava a renovace poškozených kol i ALU disků od spolehlivých pracovníků

Hampl a spol. servis s.r.o.
HS autoservis
Autoservis a pneuservis Ostrava

Každý vůz potřebuje jednou za čas překontrolovat veškeré spoje a zařízení, abychom si byli jistí, že jsme při jízdě v bezpečí. Kde Vám zajistí kvalitní a spolehlivý autoservis ještě navíc se službami pneuservisu? Přece ve firmě Hampl a spol. servis s.r.o.

Autoservis, Hampl a spol. servis s.r.o.

Spolehlivý partner do nepohody

Naše firma zajistí opravy jakéhokoliv typu vozidla. Udržujeme vysoký standard odborných znalostí a softwarové diagnostiky. Opravy provádíme na všech typech vozů, osobní, dodávkové, SUV, každému zajistíme kompletní péči. Samozřejmostí je profesionální přístup, ale také nejmodernější technické vybavení. Jsme schopni provádět servis i u nových vozidel. Ať máte vůz nový či starší, který potřebuje opravu každý druhý den, budeme pro Vás spolehlivým partnerem.

Služby autoservisu


Prováděné opravy

Jaké služby vlastně provádíme? Vyjmenovat si můžeme několik málo zásadních, například pravidelné garanční prohlídky, výměny olejů a filtrů, opravy a výměny výfukových systémů, servis brzdových systémů, oprava a seřízení náprav, velice často se provádí po nehodě. Mezi další se řadí výměna tlumičů pérování, výměna rozvodů motoru, výměna spojek, montáže zabezpečovacích zařízení, autoklempířské práce, pick-up servis a mnoho dalšího.

Pneuservis pro osobní automobily


Zapůjčujeme náhradní vozidlo a vybavíme kvalitními pneumatikami i kamiony

Poradíme s výběrem pneumatik. Ušetříme čas i finance. Namontujeme jakékoliv pneumatiky i nadrozměrné. Kola umyjeme a v případě potřeby uschováme.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hsautoservis.cz


Vydáno 15.12.2017
136 Zhlédnutí
Topováno 16.01.2019

Autoservis

Autoservis

Autoservis, autoelektrikářské, karosářské a autoklempířské práce

Pneuservis

Pneuservis

Pneuservis, nákup, přezutí, opravy a uskladnění pneumatik