Projektování strojních a elektrických zařízení – podle požadavků zákazníka

CZ.TECH Čelákovice, a.s. Prodej zarovnávaček a navrtávaček Praha

Projektování strojních a elektrických zařízení – podle požadavků zákazníka

CZ.TECH Čelákovice, a.s.
Prodej zarovnávaček a navrtávaček PrahaCNC LINE 4 – software pro monitorování strojů

Vývoj a výroba moderní technologie jako jsou například CNC stroje, přináší s sebou také další skvělé možnosti, které zefektivní činnost, podpoří kontrolu a zvýší spolehlivost. A právě tímto směrem se ubírá a nové možnosti poskytuje výrobce moderních obráběcích CNC a dalších strojů, firma CZ.TECH Čelákovice, a.s.

CNC LINE 4 – software pro monitorování strojů, CZ.TECH Čelákovice, a.s.

Výroba, projektování a obchodní činnost

Společnost CZ.TECH Čelákovice, a.s. přináší na trh vývoj a výrobu moderních obráběcích CNC strojů, stavbu jednoúčelových strojů, projektování strojních a elektrických zařízení a obchodní činnost. Mezi hlavní produkci společnosti patří CNC obráběcí stroje, automatické výrobní linky, speciální stroje a robotizovaná pracoviště. Kromě moderní výroby je součástí služeb také moderní software CNC LINE 4, který je součástí konceptu INDUSTRY 4.

Software jako součást moderní výroby


Průmyslový software pro sledování provozu obráběcích strojů

Moderní průmyslová výroba se zaměřením na obrábění kusových forem a svařenců využívá k této činnosti především CNC stroje, které následně pracují na 2 až 3 směny. Připojený software CNC LINE 4, pomáhá k zefektivnění výroby tím, že sbírá plošné provozní údaje od zapnutí až po vypnutí stroje nezávisle, prostřednictvím CNC řízení a bez zásahu obsluhy. Tyto údaje se ukládají do SQL databáze prostřednictvím serveru, kterým může být kterýkoliv počítač ve firmě. Kapacita jednoho standardního PC obslouží cca 30 strojů současně. Tento software monitoruje časové údaje, kvalitu obrábění a údržby, atd.

Přínosná modernizace výroby


Důležité informace ze spolehlivého zdroje do PC

Obsahem činnosti moderního softwaru CNC LINE 4, jsou například informace o tom, kolik hodin stroj skutečně obrábí (prostoje), jaká je cena strojní hodiny, kde jsou rezervy pro zvýšení produktivity, dodržování technologické kázně, automaticky generovaný výkaz, sledování provozu v reálném čase, služba varovných zpráv formou sms nebo emailem, připojení kamerového systému, atd.Více informací naleznete na našich stránkách  http://cztech.cz/index.php/cz/sp-15-cnc

FIREMNÍ ČLÁNKY


Moderní obráběcí stroje, automatizované výrobní linky a robotizovaná pracoviště – od návrhu po instalaci

Moderní obráběcí stroje, automatizované výrobní linky a robotizovaná pracoviště – od návrhu po instalaci

Společnost CZ.TECH Čelákovice se už přes 15 let zabývá vývojem moderních obráběcích strojů. Pro své zákazníky koncepčně navrhuje sériové i jednoúčelové stroje a zařízení, automatizované výrobní linky i vysoce spolehlivá a produktivní robotizovaná pracoviště. Firma provádí také stavbu obráběcích CNC strojů a speciálních strojů včetně výroby součástí jako jsou upínací přípravky, čelní unášeče či rozpínací trny.

Vydáno 10.01.2017
Vysoce přesné CNC stroje a kvalitní automatické výrobní linky

Vysoce přesné CNC stroje a kvalitní automatické výrobní linky

Podnikáte ve strojírenské výrobě nebo pracujete v jiném oboru, kde potřebujete vyrábět více dílů pomocí stejné technologie? V tom případě byste měli zauvažovat o pořízení CNC stroje či automatické výrobní linky. Tyto moderní technologie řízené počítačem jsou v současné době základem každé firmy, která má za cíl vynikat ve strojírenské výrobě či dalších průmyslových odvětvích. Automatické výrobní linky a CNC stroje prvotřídní kvality má pro vás firma CZ.TECH Čelákovice.

Vydáno 14.01.2016Vydáno 17.12.2017
340 Zhlédnutí
Topováno 03.05.2020