Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.

Rodinný penzion s restaurací, České Švýcarsko

Nádech historie, krásná příroda a rodinná atmosféra

Penzion Dřevák – Jetřichovice je malý rodinný penzion z 19. století, který stojí v malebné obci Jetřichovice, která je nedílnou součástí NP Českého Švýcarska a i díky tomu je obec obklopena nádhernou přírodou se skalnými útvary a nádhernými lesy. Útulný penzion poskytuje ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích se vkusným vybavením, televizí a vlastním příslušenstvím. Kromě restaurace je k dispozici také parkoviště, bazén i sauna.

Penzion s rodinnou atmosférou


Rekreace, oslavy i firemní akce

Prostředí a vybavení penzionu je vhodné pro rekreaci, rodinné oslavy i firemní akce. K dispozici je ubytovací kapacita pro 25 osob. Pokoje jsou vybaveny vkusným nábytkem a vlastním příslušenstvím se sprchovým koutem a toaletou. Každý pokoj má ve vybavení televizi se satelitním připojením, po dohodě možnost připojení k WIFI. Součástí penzionu je také vyhlášená restaurace s celodenním provozem, salonkem a letní terasou s grilem. V jídelním menu převládá především domácí česká kuchyně a provázet vás bude také příjemná obsluha. Kapacita restaurace a salonku je vhodná pro 40 osob. Pro ubytované hosty je také připravena zahrada s terasou, která doslova láká k odpočinku.

Ubytování uprostřed nádherné přírody


Služby a aktivity v okolí

V dosahu penzionu jsou k dispozici běžecké a turistické trasy, cyklostezky, dále příležitosti k horolezectví a rybaření, prostor pro milovníky golfu, kuželek, jízdárna, koupaliště, sauna, živá hudba, historické památky, kadeřnictví a nákupní možnosti. Za návštěvu stojí ZOO Děčín, Oblastní muzeum v Děčíně, Děčínský zámek, Adrenalin park Jánská, Pravčická brána a mnoho dalšího.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pension-drevak.cz

Vydáno 06.01.2018
438 Zhlédnutí
Topováno 17.05.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Penzion a restaurace Dřevák – České Švýcarsko jako na dlani

Penzion a restaurace Dřevák – České Švýcarsko jako na dlani
České Švýcarsko je ideální destinací pro rodinnou dovolenou, víkendový výlet i svatební cestu. Nabízí totiž množství památek, zábavy a také krajinu, která bere dech. Hledáte v této lokalitě útulné ubytování? Vsaďte na penzion Dřevák v obci Jetřichovice. K dispozici vám zde jsou plně vybavené pokoje ...

Penzion Dřevák Jetřichovice – ubytování v srdci Českého Švýcarska

Penzion Dřevák Jetřichovice – ubytování v srdci Českého Švýcarska
Chcete strávit příjemnou dovolenou v nádherném prostředí národního parku České Švýcarsko? Ubytujte se v Penzionu Dřevák Jetřichovice, který vás potěší útulnou a domáckou atmosférou. Nachází se v jedné z nejkrásnějších obcí Českého Švýcarska. V okolí najdete nespočet turistických tras i ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Dřevák - Jetřichovice České Švýcarsko
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion Dřevák - Jetřichovice
www.pension-drevak.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Restaurace
Adresa

Adresa

čp.57
Jetřichovice 407 16

info@pension-drevak.cz
+420 773 687 027


Najdete nás také zde:

ARES
captcha